South Park, Colorado, USA
4 miliony dětí The Brown Note
Epizoda 17, Série III
Premiéra: Comedy Central - 12. ledna 2000
Originální scénář
by Tweek

Obsah:
Eric a Kenny v autobusu V Oklahomě se bude konat hudební údálost tisíciletí - více než 4 milióny dětí z celé Ameriky budou společně hrát na zobcové flétny píseň "My Country 'Tis Of Thee".
Pan Garrison si chce být jistý, že právě škola ze South Parku bude ta nejlepší a proto s dětmi tvrdě cvičí. V zápětí se však dozví, že akce se přesouvá do Arkansasu a odmítá tam jet, protože tam vyrostl a stále tam žije jeho rodina. Pan Mackey se dozví, že pan Garrison měl v dětství problémy se svým otcem a sexuálním zneužíváním.
Pan Klobouk vs. pan Mackey Mr. Mackey nakonec vyrazí s nima, protože pan Garrison se stal silně mentálně labilním. Cestou se v autobusu Cartman za pomoci Kennyho snaží na flétně najít notu, která způsobí, že ten, kdo ji uslyší, ztratí nad sebou kontrolu a "nadělá si do kalhot" (Stan a Kyle tomu nevěří). Mezitím se v autobusu strhne rvačka mezi panem Mackey a panem Kloboukem (kdo ji asi vyhraje ?)

Neworští spratci Když dorazí na místo, jsou okamžitě uraženi dětmi z New Yorku, kteří je nazývají Eskymáky a burany a dělaji si legraci z Kennyho vohozu. Okamžitě jsou z nich nepřátelé.
Cartman najde v encyklopedii, že tón, který způsobuje ztrátu kontroly existuje - říká se mu "Brown Noise", tedy hnědý šum (hluk) a taky vyčte, že vědci předpokládají, že se nachází nejspíš 92 centu pod E.

Hnědý tón je na světě Pan Garrison jde navštívit svého otce a ptá se ho proč ho v dětství nikdy sexuálně nezneužil a myslí si, že to znamená, že ho nemá rád. Dostáva se do ještě hlubší deprese.
Pan Mackey navštíví Garrisona seniora a navrhuje mu vyřešit synův problém tím, že s ním bude mít sex nyní. Jinak ztratí svého syna navždy. Večer se i Garrison junior snaží nenápadně přemluvit svého otce, aby s ním šel do ložnice - bez úspěchu.
Pan Garrison a jeho otec Cartman zatím s Kennym najde Brown Noise. Předvede to Stanovi s Kylem, kteří stále ještě nevěří - všichni 3 si nasadí sluchátka a Cartman zahraje. Jakmile to Kenny uslyší, okamžitě zakřičí a posere se :)). V zápětí si kluci vše ještě ověří na popeláři před hotelem.
Zrodí se plán, že na konec partitury, kterou mají druhý den hrát připíší notu, odpovídající Brown Noisu a podstrčí ji New Yorkským klukům a tím se jim pomstí, protože ti se při zahrání okamžitě poserou. Naneštěstí najde změněnou partituru pořadatelka akce a domnívá se, že Yoko Ono na poslední chvílí změnila oficiální partituru. Nechá ji 4 milionkrát okopírovat a rozdat všem dětem.

New York po útoku Pan Garrison leží večer ve své posteli, když tu najednou slyší kroky, otevírají se dveře a do jeho pokoje vchází nějaká postava ..... a začíná divočina v posteli .....
Druhý den ráno přešťastný pan Garrison odchází a vše je v pořádku. Jeho otec platí 100 dolarů jednomu z pořadatelů koncertu, že ho v noci zastoupil.
Konečně je tu koncert tisíciletí !!!

Paříž po útoku Na velkém plátně nad pódiem se objeví partitura, podle které budou všichni hrát. Stan si najednou všimne, že je to právě ta, kterou večer před tím přepsali.
Víte co se stane, když přes 4 milióny dětí najednou zahrají "hnědý tón" ?!?! Děti začínají hrát. Kluci zděšeně vyrážejí vpřed, aby vše zastavili. Pan Garrison a pan Mackey nevědí, co se děje. Píseň se blíží ke konci, kluci utíkají, aby vše zastavili ......
Pozdě! Nad celou plochou zazní na závěr hnědý tón. A už je jen vidět záběr celé zeměkoule, jak nad ní zní ten tón :))

Kenny se posral k smrti Televizní zpravodajství: "Právě stojím v centru New York City, ale právě teď by to mohlo být jakékoli město na světě. Je to právě 20 hodin, co si všichni lidi nadělali do kalhot."
Další zprávy jsou přímo z epicentra katastrofy - Arkansasu. "Stojím právě zde, v bodě nula, kde je zmatek ještě větší, než kdekoli jinde. Také zde, jako všude jinde na světě, si všichni nadělali do kalhot. Někteří se podělali až k smrti (záběr na Kennyho oblezlýho krysama ;)). Velká otázka však je, jak se to vše mohlo stát?"
Před odjezdem domů se ještě Stan, Kyle a Cartman setkají s dětmi z New Yorku a ti vědí, že vše způsobili oni. A připadá jim děsně cool, že se všichni na světě posrali. Kluci jsou zas v pohodě .....


Podle mě je to jeden z nejlepších dílu South Parku, kterej byl zatím kdy natočen.
Tweek.r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!