South Park, Colorado, USA
Stan Marsch Stanley Marsh
Je docela normální. Chodí se spolužačkou Wendy. Jeho normalita končí, když z lásky k milé blije. Je quarterbackem v týmu Southparských Krav. Má teplýho psa Sparkyho a starší sestru Shelly, která ho mlátí kudy chodí a nosí rovnátka. Jeho rodinka bydlí s dědou, který se pořád snaží přesvědčit Stana, aby ho zabil. (no nic takový jsou prarodiče :-) Taky má strejčka Jimbo, který je Vietnamský veterán a má obchod se zbraněmi. Je to on, co říká: "Krucinál, zabili Kennyho!" (mluví ho Trey Parker)

Kyle Broflovski Kyle Broslofski
Každej si z něj dělá srandu, že je žid. Na vánoce si vymyslel fiktivního pane Hankeyho (v překladu "pan Hovínko"), který nosí dárky těm, kteří celý rok jedli cereálie a zeleninu. Koupil si slona a chtěl ho klonovat s Cartmanovým prasetem Fluffym, jenže neznal tu písničku od Loverboy "Sloní a prasečí DNA se nesmí míchat". Rád hraje se svým malým bráchou hru "nakopni to dítě". Jediný má s Kennym soucit: "Týý parchanti!!!" (mluví ho Matt Stone)

Eric Cartman Eric Theodore Cartman
Eric je ten silný, svalnatý - no holt je tlustej. Hrozně rád jí křupinky a vystupoval i v reklamě. Je to takový řekl bych, ehm, prototyp americkýho spratka :). Má kočku jménem Číča a prase Fluffy. Je z neúplné rodiny. Jeho matka je městská coura (pózovala nahá pro !Crack Whore Magazine") a zároveň jeho otec - no prostě hermafotka! Jeho oblíbené zakončení: "Seru na vás, jdu domů!" (mluví ho Trey Parker)

Kenny McCormick Kenny McCormick
Tohle je prostě smolař. Je z chudé opilecké rodiny a v každém díle umírá roztodivnou smrtí. Když mluví tak brmlá a v originále mu není rozumět, což se vždy různě vykládat! Věty, který vypouští v čestině jsou pouze výplodem dabingu. Když už řekne nějakou tu perlu tak je na 100% ještě dost sprostá (ne-li ještě deviantní :). Zkrátka mluví jako dlaždič. Ve chvílích strachu se s oblibou zavírá do své velkokapacitní kapuce. Jeho profil připomíná fén. V epizodě 106 se jeho otec nechal jako první vystřelit na budovu televize. Na otázku jestli Kenny bere drogy, Trey odpovídá: "Kenny je moc malý aby bral drogy. Je už dost dementní, takže je nepotřebuje!" Kenny je vůbec podivná osoba. Když si jeho přijmení převedete po znacích do ASCII tabulky a sečtete vyjde 666, no nevim jestli je to náhoda :) (huhlá ho Matt Stone)

Šéf
Je to asi jediný černoch v South Parku. Vaří ve školní jídelně a koučuje školní družstvo v americkym fotbale. S klukama vyhrál mistrovství světa ve vybíjené. V mládí byl velký zvíře v pop-music, vydal vlastní singl. Hrozně rád zpívá, hlavně o sexu. Kluci za nim chodí pro rady, který by od rodičů asi jen tak nedostali. Pořád jede po ženskejch a věří v ufony. (mluví ho Isaac Hayes)

Pan Garrison
Učitel třetí třídy základní školy v South Parku. Na pravé ruce nosí maňáska - pana Klobouka, s kterým si povídá a probírá různý věci - jeho zlé ego. Pan Klobouk ho nutí dělat hrůzný věci. Je to vlastně polopsychopat s homosexuálními sklony, ale jak sám říká: "Nejsem teplý!". Zato pan Klobouk je vořech jak blázen, hrozně na pana Garrisona žárlí :), taky ho nutil zabít Kathie Lee Giffordovou. Rád předstírá, že je Vietnamský veterán, taky se nechal udělat plastiku nosu, aby vypadal jak David Hasselhoff. Jeho oblíbená věta: "Pudeš do pekla! Pudeš do pekla a umřeš!" (mluví ho Trey Parker)

Pan Klobouk
Pan Klobouk je maňáskem, pomocí něhož pan Garrison vyjadřuje negativní myšlenky. V několika dílech prostě pan Klobouk sám chodí a vraždí, no takový X-files. V druhý sezóně byl unosen a nahradil ho pan Větvička.

Policista Barbrady
Ruka zákona v South Parku. Je to typickej "blbej" polda, takovej mix mezi CIA, KGB a městskym strážníkem. Úplně vygumovanej zase neni, protože se mu podařilo odhalit mimozemšťany a taky Scuzzlebutt. Na druhou stranu zase až do nedávna neuměl číst! To ho naučili až kluci. Cartman mezitím dělal jeho pomocníka: "Budete respektovat moji autoritu!". Taky má, pro mne nevyjasněný, poměr se starostkou.r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!