South Park, Colorado, USA
Městečko South Park na videokazetách!

rychlá navigace
kazeta č. 1
2 3 4 5 6 7
Společnost WARNER MUSIC (www.warner.cz) uvedla v létě na trh první kolekci videokazet South Park. Jedná se o 13 dílů z první série. Na každý kazetě jsou dva díly, celkově tedy cca 50 minut seriálu. Kazety obsahují ty nejlepší pecky ze "staré dobré" (good old) první řády. Za všechny uvedu Death (106), Pink Eye (107) nebo Vánoční díl!!! (110). Díly jsou v dabingu HBO. Podrobný obsah si můžete přečíst v detailech. Kazety jsou k mání v obchodech za cenu kolem 350 Kč nebo si je můžete pučit ve videopůjčovně. Podobně si můžete opatřit i díly II. série


South Park I

Díl I CARTMAN DOSTÁVÁ ANÁLNÍ SONDU
Mimozemšťané unesli Kyleova malého bratra Ika a způsobí v South Parku chaos - masakrují krávy a instalují Ericu Cartmanovi anální sondu. Naši chlapci musí zachránit Ika ze spárů mimozemšťanů a utkat se s mnoha překážkami, například s vznětlivými prdy, skeptickými dospělými a nezletilou svůdkyní jménem Wendy Testaburgerová.
Podrobný popis epizody

SOPKA
Stanův strýček Jimbo a jeho kamarád z Vietnamu Ned vezmou chlapce o víkendu na výlet, aby si užili táboření, rybaření a vyhazování zvířat do vzduchu. Ale nečekaně oživlý sopka a záhadný tvor jménem Masák ohrožují nejen jejich výlet, ale celý South Park.
Podrobný popis epizody


South Park II

Díl II POSILOVAČ 4000
"Delfíni, eskymáci - to je fuk ... všechno je to banda pitomejch hipíků." Když Cartmanova slohová práce o životním prostředí vyhraje národní soutěž, příjíždí do South Parku slavná Kathie Lee Giffordová, aby mu v televizním přenosu předala cenu. Zatímco se Cartman fyzicky připravuje na svůj televizní debut, pana Garrisona pronásledují vzpomínky na to, jak ho Giffordová v dětství znemožnila. Pan Klobouk přesvědčí pana Garrisona, aby vyrovnal účty jednou provždy a Kathie Lee zlikvidoval. Stan, Kyle a Wendy musí vyšinutého pana Garrisona zastavit dřív, než bude pozdě.
Podrobný popis epizody

VELKÁ RŮŽOVÁ PLAVBA TEPLÉHO ALA
"Teď běž hezky trénovat fotbal jako hodný heterosexuál." Při důležitém zápase ve fotbalu se utkají Krávy ze South Parku s Kovkoji z Middle Parku. Strýček Jimbo přesvědčil zbytek města, aby si vsadilo na jeho synovce Stana, fotbalovou hvězdu. Ale když Stan zjistí, že jeho nový pes Sparky je homosexuál, je z toho tak zmaten, že se mu nechce hrát fotbal. Jeho nový tejuplný přítel Velký Teplý Al pomůže Stanovi pochopit, jak je bezva být teplouš a ukáže mu cestu zpět do zápasu.
Podrobný popis epizody


South Park III

Díl III SLON MILUJE SVINI
"Policie žádá občany, aby tohoto malého chlapce zabili a spálili jeho tělo." Když Kyle zjistí, že slon, který mu přišel poštou, se nevejde do školního autobusu, dostanou hoši úžasný nápad - rozhodnou se geneticky zkřížit slona s Cartmanovou miniaturní prasnicí Fluffy, aby vyšlechtili miniaturní slony! Když požádají o pomoc tajuplného genetika Mephesta, dojde k maléru. Mephesto vytvoří ze Stanovy DNA zlý klon a chlapci ho musí zastavit dřív, než zničí ěstečko South Park!
Podrobný popis epizody

SMRT
"Kam spěje americká mládež? Děti už ani nechtějí zabíjet svoje dědy." Stan stojí o 102. narozeninách svého dědečka před morálním dilematem - jediné dědečkovo přání je, aby mu Stan pomohl se sebevraždou. Když si konečně pro dědečka přijde Smrt (nebo si to hoši aspoň myslí), všechno se zkomplikuje. Kyleova máma zorganizovala protest proti oblíbenému seriálu Terrance a Phillip a ostatní rodiče se s ní vydávají na televizní ředitelství do města. Chlapci zatím zůstávají sami doma a musejí se utkat se Smrtí.
Podrobný popis epizody


South Park IV

Díl IV ZÁNĚT SPOJIVEK
"Zabil jsem Kennyho. Já parchant!" Oslavy Halloweenu jsou v South Parku přerušeny epidemií zánětu spojivek. Zatímco si Stan, Kyle a Cartman připravují kostýmy na oslavu a maškarní soutěž, v márnici dojde k nehodě, díky které se obyvatelé South Parku začnou měnit v mozkožravé zombies. Kluci musí všechny zachránit a teprve pak si můžou vykoledovat cukroví.
Podrobný popis epizody

TOMOVA PLASTICKÁ CHIRURGIE
"Ne-ser-te-už Wendy Testaburgerovou!!!" "Neserte se do Wendy Testaburgerové!" Je skoro den sv. Valentýna a na základní škole v South Parku je ve vzduchu cítit láska. Zatímco pan Garrison opustí třídu, aby si nechal udělat operaci nosu, Stan, Kyle, Cartman a Kenny soupeří o lásku slečny Ellen, nové suplující učitelky. Wendy si myslí, že slečna Ellen ohrožuje její vztah se Stanem a musí sáhnout k tvrdým metodám, aby ji ze South Parku dostala pryč.
Podrobný popis epizody


South Park V

Díl V HLADOVEJ MARVIN
"Hledáme hladovějící africké dítě, které bylo omylem dodáno místo digitálních hodinek." South Park napadli geneticky modifikovaní naštvaní krocani. Když kluci zkoušejí reklamní sportovní digitálky, spojí se s organizací, která pomáhá hladovějícím dětem v Africe. Vláda si spletla Cartmana s hladovějícím Afričanem a pošle ho omylem do Etiopie. Divocí krocani se navíc vzbouří, protože s nimi zdejší genetický inženýr nezachází dobře.
Podrobný popis epizody

MECHASTREISANDA
"Dáme si rošambo?" Úsvit Zintharův se blíží! Díky tomu, že chlapci objeví starou vykopávku, vznikne stračlivé monstrum, které se chystá zničit South Park i celý svět. Avšak blíží se pomoc v podobě slavného herce, uznávaného filmového kritika a rockové superhvězdy. Ale dokážou se postavit strašlivé Mecha-Streisandové?
Podrobný popis epizody


South Park VI

Díl VI PAN HANKEY
"Proč musíš bejt Žid, Kyle?" Věřím v pana Hankeyho. Zatímco se v základní škole v South Parku pokoušejí nacvičit nezávadné vánoční představení, které by nikoho neurazilo (a nebavilo), Kyle se nechal zavřít do zdejšího blázince. Prostě obyčejné vánoce v South Parku. Nakonec všechny zachrání neobvyklý hrdina.
Podrobný popis epizody

DOBRO A ZLO
"Chci vidět čistý boj. Žádné rány pod pás, držení nebo zázraky." Oslava Cartmanových narozenin je přerušena bitvou zla s dobrem. Když do South Parku dorazí syn prince Temnot, začne série neuvěřitelných událostí, která vyvrcholí bitvou mezi Ježíšem a Satanem. Tato velká sportovní událost se ovšem koná ve stejnou dobu jako Cartmanova narozeninová oslava.
Podrobný popis epizody


South Park VI

Díl VI CARTMANOVA MÁMA JE ŠPINAVÁ FLUNDRA
"Tady jsi, má zářná hvězdo!" "Mám tatínka??!" Kdo je vlastěn Cartmanův otec? Je to náčelník Tekoucí Voda, který poznal slečnu Cartmanovou před lety na dvanáctém výročním Plesu opilců ve stodole? Nebo je to Chef, nebo pan Garrison, nebo někdo jiný? Pouze drahý genetický test může určit pravého otce. Pokud Stan a Kyle vyhrají hlavní cenu za kazetu, kterou poslali do pořadu "Nejblbější videa", pravda snad bude konečně odhalena!
Podrobný popis epizodyr o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!