South Park, Colorado, USA
South Park HRY ... zde najdete plné hry na téma South Park (většinou freeware nebo shareware). Přidány jsou i odkazy na recenze South Park komerčních her. Pokud máte nějakou vlastní hry/recenzi hry/postřehy ke hře/fígly&triky napište nám!

Recenze na různé South Park hry na serveru Doupe.cz:
Cartman's Authoritah – banda prudilů ze South Parku
South Park: The Real Armageddon – zastřel si svého Kennyho!

Starvin Marvin Feed Starvin Marvin
download (615 kB)
Gameska od Matthewa Crostyho, úkolem je nasytit hladovějícího Marvina. Ten čeká až mu vy, jako "nebeská ruka" pošleta dolů na zem jídlo (hambáče, hranolky), jeho hlad však nemá konce. Musíte ho nakrmit tak, aby jeho apetit klesl na nulu. Hru je možná hrát i ve dvou hráčích.

Cartman Commando Cartman Commando
download (478 kB)
Jedná se vlastně o soubor pěti menších hříček zovoucích se "Kill Kenny", "Sally Smothers", "Scuzzle-his-butt!", "Regis and Kathy Who?" a "Route 666". V "Kill Kenny" musíte (překvapivě) zabít Kennyho na jeho cestě ze školy domů co možná nejvícekrát. U hříčky "Sally Smothers" jde o následující: vaše elitní jednotka sestávající z jednoho muže (Cartmana, lidi, Cartmana...) cestuje do Etiopie, aby zachránila živořící obyvatelstvo této země. Veškerou humanitární pomoc si totiž zabrala ukrutnice Sally Smothersová, a nedá ji jen tak bez boje. Ve "Scuzzle-his-butt!" musíte dostat Monstrum s nohou Patrika Duffyho - které však urputně brání křehký Stan... musíte tedy zastřelit Monstrum, ale ne Stana. Předposlední minigamesa, "Regis and Kathy Who?", se zaobírá jistou Kathy Lee Giffordovou, jenž docela citově zruinovala vašeho učitele Pana Garrisona, a která se pohybuje kdesi v davu a vy máte za úkol ji zneškodnit (samozřejmě). Poetický název Route 666 patří asi relativně "nejsložitější" gamese v tomhle balíku - máte totiž za úkol svým 66mm kanónem zničit pekelného Damiena. Jednak je dost odolný, jednak se velmi rychle pohybuje, a ač se můžete pohybovat i vy, vskutku jde o poměrně složitou proceduru.

Arkanoid South Park Robotron
download (1009 kB)
Nesmrtelná klasika Robotron. Princip je jednoduchý: jste uprostřed davu, který se vás snaží zničit/zabít/sežrat... Vy jim musíte všem uniknout a pokud možno jim jejich zočíplanoucí nenávist oplatit... tuhou střelbou. Zažiješ pekelné chvilky. Ale TY jsi silný Cartmene a dokážeš to, dokážeš se probít těmi davy a nakonec jim všem (úplně všem, všem Kylům, Kennyům, Stanům, a dalším a dalším) nakopat prdel!!!

Arkanoid South Park Arkanoid
download (1210 kB)
Všechno, všechno, úplně všecičko má v tomhle klonu Arkanoidu vzhled postaviček ze South Parku. Snad jen laserové střely jsou výjimka... No, tím je jasné, že podobně jako v mnoha předchozích (a mnoha následujících) -noidech tu máme jisté specialitky, které občas vypadnou ze "sestřelené" postavičky (krychličky, kuličky, atd.). Jednou je to třeba ten zmíněný laser (kterým se dá celá hra dohrát neuvěřitelně rychle ;-) Dvěma slovy: skvělá zábava (i když se ten míček odráží trochu divně... ;-).

Invader South Park Invaders
download (588 kB)
Naprosto klasická variace na stejně tak naprosto klasické Space Invaders - dole máte něco (v tomto případě postavičku ze South Parku) co sestřeluje roj střílejících a pohybujících se ufounů nahoře. Čím více jich sestřelíte, tím níž a rychleji nad vámi budou létat. To, že v tomto případě střílejí růžové lístečky nijak neusnadňuje vaši pozici živého terče...

Kick the Baby South Park: Kick The Baby
download (4,850 kB)
Super arkáda od ALBIsoftu. Nejlíp hratelná South Park, jakou jsem měl tu čest zatím hrát, vyzkoušetjte sami. Možná vám napoví malá recenze. (freeware)

SP Golf South Park Golf
download (1,004 kB)
Zajímavá hra na golfovým hřišti. Vyber si hráče (Eric, Kenny, Stan, Kyle) a už můžeš rvát míček do jamky, jen si dej pozor na pana Garrisona, víte děti má sice moc rád děti, ale .... :)) K dispozici je golfové vozítko, trénovací plocha, šampionát, hned několik různých hřišť a poměrně přehledná obrazovka, která zobrazuje sílu úder, jeho směr, sílu větru, typ hole, a další (po)drobnosti. Dokonce ta hra podporuje i multiplayer.

SP Mario SP Mario South Park Mario
download (1,250 kB)
Klasická arkáda všech dob Mario Bros se taky dočkala South Park zpracování, fakt super pařba! Všichni stahujte, určitě se pobavíte. I když to nevypadá, tak hrozně lehce se to neovládá ani nehraje. Recenze na hru na Doupe.cz: Super Mario jako South Park?

SP Hockey South Park Hockey
download (1,306 kB)
Vyberte si parchanta a jedem! Velmi zmatená a rychlá hra, celkem průměrná. Není to přímo hokej, ale stolní no ... jo, říká se tomu odborně Air Hockey.

South Park Racing
download (433 kB)
Super hra pro dva hráče! Kenny a Eric závoděj na čtyřech různejch drahách. Kenny s formulkou a Cartman s tahačem ... opět blbůstka, ale velmi pěkná!

South Park Snowboarding
download (493 kB)
Kennyho Snowboard! Hra jako stařičká "Ski or Die", kde Kenny jezdí na prkně a musí se vyhejbat stromům. Za vyhraný závod dostává peníze a za ty si může koupit lepší prkno a pořád dokolečka. Recenze na hru na Doupe.cz: South Park Snowboard – úleťárna pro dlouhou chvíli

Save Kenny Game Save Kenny Game The Save Kenny Foundation Game
download (675 kB)
2v1 - Zachraňte Kennyho! Jak nemožná věc ;)) Znáte hru Frogger z 8mibiťáků? nebo pamatujete hru Arkanoid? Tak tohle je to samý, akorát všude je Kenny. Chudáka ho asi přejede auto nebo mu ustřelí hlavu dělová koule.

South Park Soccer South Park Soccer
download (416 kB)
Fotbálek Cartmana a Stana s Kennyho hlavou a docela i hratelný.

Halloween Pinkeye Pinball
download (778 kB)
Pinball hrátky se South Park figurkama. Hodnocení: no chtělo by to ještě něco.

Sol&Cell&Hearts Solitaire South Park Solitaire download (113 kB)
South Park Hearts download (130 kB)
South Park FreeCell download (80 kB)
Snad nejznámější karetní hry na světě! Klasický windouzový Solitaire, Hearts a FreeCell, tentokráte s malým vylepšením, kartama ze South Parku. Všechny dekly si můžete vyměnit podle libosti. Takovej malej zlepšováček pro váš desktop, v práci i doma ;) POZOR! Neběží na Win32!

South Park: Internet Explorer Icons
download Cartman (18 kB)
download Kenny (19 kB)
download Kyle (17 kB)
download Stan (18 kB)
Icons Upravte si svůj Explorer, dejte si místo ikony rotující zeměkoule, ikonu jednoho z kluků, stačí zobralit a spustit a je to ... bože to je kravina ;-)))r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!