South Park, Colorado, USA
BASEketball, režíroval David Zucker, hlavní role Trey Parker & Matt Stone, dále hrají Jenny McCarthy, Yasmine Bleeth, Robert Vaughn, Kareem Abdul-Jabbar a další.

V češtině se tento titul na videokazetách pohybuje pod názvem "PIVNÍ BRATŘI". Jak příšerné! :0)

Film začíná rekapitulací sebezničení amerických komerčních sportů v předvečer nového milénia, kdy vyčerpaná země žádá nevinné znovuzrození ... čas kdy lidé hráli pro zábavu a štěstí a kdy Yankee nebo Dodger byli navždy.

Přichází Enter Coop (Parker) a Remer (Stone), největší lidská reinkarnace Beavise a Butt-heada na plátně. Deset let to střední škole pořád chlastaj pivo, fantazírují o ženách, které by radší podstoupily transplantaci kostní dřeně, než aby s nima spaly, a sdílejí svůj dětský sen, který začal, když viděli Reggie Jacksona udělat třetí homerun v poháru 1977 - stát se sportovními hvězdami.

Jejich příležitost přichází, když skončí na jednom večírku, kde jsou vyzváni, aby si zahráli basketball dva-na-dva. Basketball neumějí, ale než aby si odnesli ostudu, Coop improvizuje hrou na pomezí baseballu a basketballu - BASEketball, s taktikou "psyche-out". Taktika "psyche-out" znamená, že bránící hráči může udělat cokoli, aby odvrátil utočníka od skórování. Tímto je ve filmu dosaženo mnoha "šílených" gegů.

Každopádně vyhrávají a brzo se z jejich bláznivých pravidel stává velmi populární pouliční hra, která brzo má i svou amatérskou ligu. Z Coopa, Remera a kámoše Squeaka (Dian Bahar) se stávají noví hrdinové mladé Ameriky. Mezitím se Coop také zamiluje do dívky kterou náhodou hraje Yasmine Bleeth, která se stará se nemocné a umírající děti. (Jak ona, že to říkala tak krásně politicky korektně? Už si nevzpomenu.)

Coop a Rimer jsou starým milionářem osloveni, aby jejich hru zprofesionalizovali a po pěti letech jsou z nich hvězdy týmu Milwaukee Beers. Jejich PSYHE-OUTy fanoušci milují. Jenže při rozhodojícím vyvrcholení sezóny (něco jako SuperBowl) milionáž umírá a zanechává v závěti mužstvo Coopovi, pakliže se mu podaří v sezóně dovést Beery z poháru, jinak připadnou jeho manželce Ivet (hraje jí Jenny McCarthy). Vdova se však spojí s konkurenčním týmem a všemi prostředky se snaží, aby se jim to nepovedlo.

Samozřejmě film končí hepáčem jak pivo, takže nakonec dobro zvítězilo nad zlem a všichni si užili i trochu toho nezávisle dobrého sexu.r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!