South Park, Colorado, USA

31. března 2000
Parker&Stona - garderóba Ještě zpátky k letošním Oskarům. Fotečka napravo zachytila jak se Trey Parker (zelená) a Matt Stone (růžová) vyzdobili na ceremoniál předávání filmových cen. Lepší to bejt asi už nemohlo ;)) Jsou to ale bulvy! Stejný šaty měly minulej rok na sobě Gwyneth Palthrow (růžová) a Jennifer Lopez (zelená).

Robin Williams znova dokázal jakej je výtečnej komik. Blame Canada si připravil opravdu suprově! Kdo neviděl (jako já): může shlídnout momentky nebo si stáhnout zvukovou stopu (2.6MB) nebo jestli máte hodně tlustej kabel i video (1.6MB).

South Park je fakt všude! Dostal se mi do ruky (náhodou ;) dubnovej Cosmopolitan (takový to šílený čtení pro ženský) a najednou koukám! Cituji: "nový přítel hravě rozmetal váš jarní splín ... bla bla bla ... zaháčkujte jeho pozornost dárky ... bla bla ... kupte mu třeba kravatu South Park!" a vedle je prima velkej vobrázek ;))

Víte že 85% obyvatelstva Kanady žije ve 100 mílovým pásmu od kanadsko-amerických hranic? Tahle dálka se dá zvládnout pěšky za pouhý 4 dny. Mozek průměrnýho Američana váží 2,7 libry, mozek Kanaďana 1,1 kila. Kanada používá jednotky SI. Máte rádi Eskymáky? Mají oni rádi Celine Dion? A co Bryan Adams, viděl už South Park? ;))


28. března 2000
Parker&Shaiman - Oskar TY PARCHANTI! Trey Parker a Marc Shaiman si na Oskara už jen pouze šáhli. Americká filmová akademie udělila Oskara za "nejlepší filmovou píseň" filmu Tarzan - písni You'll Be In My Heart od Phila Collinse. Fakt mě teda nasrali! A proto příště "Fuck the Academy Awards!". Myslím že Blame Canada by do toho jejich umírání vlila trochu života. Jediný dobrý moment při předávání byl, když Robin Williams zpíval. Jinak moje subjektivní hodnocení: letošní udílení cen stálo za velký kulový a slavnej Hollywood je čím dál tím víc v prdeli ... samozřejmě až na světlý vyjímky - viz. South Park a jiní ;))). (jestli se to podaří, přineseme vám MP3 záznam písně Blame Canada v podání právě Robina Williamse.)

Po týhle pro fanoušky South Parku asi velmi zlý zprávě tady pro ně máme něco na nervy, aby se jejich zhrzená duše vyléčila ;). Přibuly další tři Winamp Skiny. Najdete tady dvě nový Themes pro Wokna a pro ty ještě větší devianty tady máme start-up logovací obrazovky pro Win95/98 s přídechem South Parku.

Všichni, kterejm ještě dobře slouží sluch (což v dnešní době už není zas až tak běžný ;) si od teďka mohou vychutnávat ty největší hlášky South Parku i ve zvukovym formátu MP3. Nová kategorie ZVUKY se začíná dohromaďovat a věřte, že se bude velmi rozvíjet. Stáhněte a poslechněte si je a napište nám, jak se vám líbí? ... ty empétrojky ... kurva drát! ;))


22. března 2000
Kenny TREK! Oskaři, skvělý, už se těším na 26. března! Třeba bude menší skandál... Někdo dostane Oscara, někdo ne, někdo do držky, pak se celebrity sjedou koksem na hajzlíku, poblijou zákulisí a pak ruku v ruce půjdou na hřbitov vyhrabat Kylovu mrtvou babičku, aby jí dali Oskara za posmrtný přínos animované kinematografii... Chudák pes, co ji sežral, měl ji den v žaludku a jediný co za to dostal byl nářez a žaludeční vředy, protože mrtvoly už nejsou co byly, teď je to samej formaldehyd a jiný balzamovací svinstva. Kolik nekrofilů už bylo u lékaře s poleptaným... A proto sláva přátelům žehu! ;)))

Po dlouhých sporu o protagonistu na "předávání Oskarů" je jasno: pokud South Park v kategorii "nejlepší píseň" nakonec vyhraje Oskara, můžeme se těšít na vynikající produkci skladby "Blame Canada" od Robina Williamse (Dobrý ráno Vietname, Mrs. Doubtfire, Dobrý Will Hunting) přímo v televizním přenosu. Autoři písničky Trey Parker & Marc Shaiman byly nejdříve Akademií vyzváný, aby částečně upravili text písně, což však pro ně bylo krajně nepřijatelný... poté zbývalo ještě vyřešit otázku, kdo jí případně zazpívá v TV přenosu. Tvůrci chtěli kanaďanku Anne Murray (z který si písnička taky dělá prdel - "bitch" ;)), nakonec však zvolili kompromis v podobě Robina Williamse, který byl měl být pro prudérní Američany & Kanaďany přijatelnější. Připomíname ještě, že tento věhlasný komik dostal už Oskara v roce 1997. No uvidíme, těšte se jak to dopadne!

Začalo další kolo SOUTĚŽE o South Park tričko se serverem www.3ko.cz , zodpovězte správně otázky a zařaďte se do slosování! Tentokráte sme se zaměřili na věci ze zákulisí seriálu. Cvičně si střihněte náš kvíz. Doufám, že jsem ho neudělal moc težkej ;)))

Od Weyouna tady máte takovej "startrekovskosouthparkovskej" comix a taky předmluvu k dnešnímu updatu ;) Filmová sekce Pekla na Zemi byla vybavena recenzním centrem, kde najdete všechny možný články/texty na toto téma (asi 12+42 ;)) Jedna z oněch novejch recenzí je taky od Kombajna. Nakonec jsem ještě přibalil plakát na pozadí: Garrison, Šmejd, kterej mě vojel.


16. března 2000
Pro ty z vás, kteří pořád žadoněj o rozbor filmu PEKLO NA ZEMI zde exkluzivně díky polobotické srandě La Resistance (pokud ještě neznáte, tak to napravte ;) přinášíme 5-ti stránkovou rozsáhlou recenzi na toto téma (taková filozofická esej ;)) Jestli máte jinej názor, napište, konfrontujte svůj názor třeba v diskusním fóru.

To co tady dlouho chybělo je tu - původní české titulky k filmu South Park od Uncle Fucka. Další popis dílu už třetí série, kdo nemá HBO - může čítat ;)) je to epizoda 301.


14. března 2000
O tomhle víkendu se mi poštěstilo vidět na HBO dva nový díly South Parku ze třetí série. Ten první - "Chinpokomon" - mi přišel na South Park nějak nudnej, ale to jsem jen moc zhejčkanej filmem??? ;)) - ten druhej byl ale zase správně ujetej - "Starvin Marvin In Space" - šílenost alá Star Trek ;)) - hlavně mě zaujal Kyleův proslov k mimozemšťanům: "Marklaři! Tihle Marklaři chtějí změnit Marklar, ale nechtějí, aby tu zůstal tenhle Marklar ani žádný z těhle Marklarů, protože to není dobré pro jejich Marklar. Když je tu necháte, vybudují Marklary a Marklary. Vezmou vaše Marklary a nahradí je Marklary! Marklaři nemají na Marklaru dobrý Marklar, takže musejí přijít na náš Marklar. Prosím nechte Marklary tam kde můžou žít a skvétat bez jakýchkoliv Marklarů a Marklarů!" Takhle obratně bych se taky chtěl naučit vyjadřovat. Kdo nepochopil nevadí, tak to v životě už chodí ;))

Mr. Garrison Další recenzička na serveru DOKINA! - jak se ten South Park fenomén rozrůstá po českym Netu ;). Těšte se na 5. dubna - v Americe se začíná vysílat nová už 4. série seriálu South Park ... doufám že nemusím víc vysvětlovat! Na závěr takovej zajímavej plakát pana Garrisona, kterej je poskládanej ze screenů jednotlivejch dílů - někdo si na týhle koláži dal docela záležet.


5. března 2000
POZOR! Tohle se sice South Parku týká jen okrajově, ale o to víc je do důlěžitý! Jen asi dva tejdny starej virus s názvem Pretty Park se potlouká na Internetu už i u nás. Chová se jako klasickej trojskej kůň - Pretty Park.eXe s ikonkou Kylea. Infikuje FILES32.VXD a každejch 30 minut se pokusí rozesílat zprávy na všechny adresy ve vaší adresní knize s kopií sama sebe atd. Co dělat při infikaci a další věci najdete třeba tady. Určitě si taky přečtěte stanovisko La Resistance - musíme tomu všichni učinit přítrž, takhle zneužívat South Park ;))

Dost bolo virů (nebo virusů?). Velmi zajímavou recenzi na film South Park: Peklo na Zemi přinesl minulý týden taky server DOKINA! Skládá se především z těch nejvíce šťavnatejch dialogů a hlášek ;-)) Přečítejte si.

Z Hollywodu: Trey Parker se pustil do přepisování textu písničky Blame Canada, aby v ní bylo co nejméně sprostých slov (osobně si vzpomínám jen na "bitch" ;-)) Ještě se neví, kdo by mohl při předávání Oskarů píseň zpívat naživo, nebo zda půjde z videozáznamu (že by nakonec přemluvili Celine Dion ??? ;-)) Více o nominaci na Oskara jsme už psali dříve.

Jelikož jedu na hory tak se další update odkládá na neurčito ;-))


1. března 2000
Trička South Park! Už jste se zúčastnili naší soutěže o South Park tričko??? Jestli ne, tak máte další šanci - právě začíná 3.kolo!!! Komu ten kvíz se zdá moc těžkej, ať napíše, jinak přitvrdíme ;)) DALŠÍ VYNIKAJÍCÍ ZPRÁVA! Kdo si bude chtít koupit tričko South Park a bude znát aktuální tajné heslo, dostane na něj 5% slevu! Tuhle šanci máte v obchodu se South Park trikama, Maiselova 16, Praha 1 (ta co začíná u Kontíku vedle Pařížský) Všem nepražákům se omlouvám, nekamenujte mě ;)).

Jestli patříte jako já k přiznivcům Monty Python a někdy si počkáte i v sobotu v noci na nějakej ten díl, pak ať vaši pozornosti určitě neujde věc South Park & Monty Python, celou věc si můžete prohlídnout i ve formátu RealVideo.

Manifest
La Resistance
Jestli vás ale OPRAVDU oslovil film South Park potažmo celej seriál, je tady možnost poloboticky se vybouřit, být více angažovaný, přitažlivější pro druhou polovičku ;))) Nekecám, schválně se přesvědčte sami a utvořte si vlastní názor! Viva La Resistance! (hlavně taky jestli posloucháte rádio Limonádový Joe)


26. února 2000
Už uplynuly dva týdny od premiéry Pekla na Zemi a je to znát, alespoň tady v Praze to už viděl minimálně každej třetí šílenec. Abyste se taky i vy mohli podívat na film South Park máme tady pro vás jeden link na DOKINA!, kde najdete nejrozsáhlejší databázi programů kin v ČR.

Na známym serveru Kinofil.cz si můžete přečíst další z řady "pozitivních" recenzí na film. Taky na HREJ! najdete jednu ze "starších" věcí na PlayStation - recenzi na South Park Rally. Něco pro pařany, který vo tom zatim nevěděli ;-).

P Ř I D Á N O ! Opět novej WinAmp skin tentokráte od Strejdy Jimba (už jich je 21 :0). Fantastický šetřič South Park 3D Spectacular, kterej sice potřebuje svižnější počítač, ale fakt stojí za to, vyzkoušejte! Nakonec ještě kalendář na Březen 2000 (pro nedočkavce ;-)).


22. února 2000
Trička South Park! První kolo soutěže vo South Park tričko se uzavřelo a bude se losovat výherce. (samozřejmě ho tady uvedem) Avšak nezoufejte, můžete se zúčastnit dalšího kola - tentokráte složeného z otázek kolem PEKLA NA ZEMI. Kdo byl v kině pozornej, určitě nebude mít problémy (i když v tom ohňostroji smíchu to moc nejde ;-)) Za spolupráce s Alter-Silex s.r.o.

Od teďka až budete chtít zjistit, kdy že dávaj South Park (u nás tedy pouze na HBO) tak si klikněte vpravo pod ikonku TVProgram.cz. (Tím pádem se tu už nebude vojevovat informační žlutý okno o vysílacích časech)

V rubrice POČTENÍČKO přibyla další dva články. 1) kritika Mirky Spáčilové z MFDnes na film South Park: PEKLO NA ZEMI (kdo to ještě neviděl, tak tohle by ho mohlo dobře navnadit). 2) recenze z Pražského KudyKamu - no hrůza!!! Kdo tohle mohl napsat? Takový neznaboh! Nejenže v celém textu nazývá Kennyho "Kennem" (skloňuje "Zabili Kenna!"), ale plete si základní údaje o filmu. Namátkou: "klitoris našel Ken" (zatímco to byl Stan) atd. Jestli takhle píšou novináři v KudyKamu o všem, potom má ucta :0)

P Ř I D Á N O ! Přibyl DALŠÍ novej WinAmp skin (díky Houbě), tenhle je obzvláště vypečený, se vším všudy (celkový počet skinů je už 20), dále nová rubrika ve VĚCIČKÁCH - Prográmky - zatím je hubená ale brzo se bude rozrůstat.


17. února 2000
Trey&Matt JOOOOO! (to jsem si jen tak ulevil) Takže událo se mnoho novejch věcí. Nejdříve pouze konstatování, že během 16. února jsme překonali hranici 10 000 přístupů (a to za necelý 4 měsíce provozu :0). Teď to nejdůležitější - South Park: PEKLO NA ZEMI byl nominován na oskara za nejlepší původní filmovou skladbu. Přímo je to písnička "Blame Canada", kterou určitě všichni co shlídli film dobře znaj ;-)) Uvidíme jesli se mu to nakonec opravdu povede vyhrát, zbejvající čtyři nominovaní jsou "Music Of My Heart" (Music of the Heart), "Save Me" (Magnolia), "When She Loved Me" (Toy Story 2) a "You'll Be In My Heart" (Tarzan) od Phila Collinse. Spekulujte v anketě!

Fanoušci South Parku můžou po dlouhejch průtazích na Comedy Central zase v klidu spát ;) Trey & Matt uzavřeli kontrakt na další (IV.) sezónu!!! Po skoro dvouměsiční dovolené se pustili do práce a první epizoda se bude v Americe vysílat 12. dubna. Celkem by čtvrtá série měla mít 17 nových epizod (stejně jako třetí) a skončit by měla někdy uprostřed prosince. Tomu říkám dobrá zpráva!!! Teď už zbývá jenom aby se Vláďa Železný uklidnil a vpustil South Park zpátky do televize :-(.

Kdo neviděl na závěru minulýho roku dokument o natáčení South Parku - "Jedu do South Parku" - má znova možnost, HBO ho opakuje v pátek brzo ráno, kdo to nezvládá, má možnost prohlídnout si pár screenshotů.

Pražáci mají příležitost o víkendu v kině Evald na Národní třídě shlídnout promítání dílů z druhé série ...
19.2. South park II - 1.-4. epizoda - 17:00, 19:30, 21:30 hod.
20.2. South park II - 5.-6. epizoda - 17:00, 19:30, 21:30 hod.

V USA běží nyní aféra ohledně skupiny Treye Parkera & Matta Stonea - DVDA, jejich poslední písnička se totiž jmenuje "Robert Redford F*cks Babies" (prostě kravina, jako byste je neznali ;), která kritizuje filmový Sundance festival, který Redford spoluzaložil. Jenže právě tato písnička naštvala celou Ameriku, protože špinit národní idol Roberta Redforda se přece nedělá! Je to s chlapci nějak nahnutý. (ukázka textu: "I showed a film at Sundance...and all was well/Robert Redford helped me get a movie deal/i used to live in Texas, but now i live in hell...")

P Ř I D Á N O ! Přibyl nový WinAmp skin (by Lubor), kterejch už je teďka 19, máme nové filmové parodie, kalendář je kompletnější a taky trochu toho čtení.


13. února 2000
Šťastnýho Valentýna VŠEM!
... VŠEM od Městečka South Park!
P.S. je jen na Vás, jak to řeknete! ;-))


11. února 2000
Tak premiéru už máme za sebou, taktéž jsem si jí nenechal ujít! FILM JE ... no prostě škoda slov, TO MUSÍTE VIDĚT! Publikum bylo sice trochu více vážnéjší, ale to na premiérách bývá (film nebyl přerývaný potlesky jako na předpremiérách v Lucerně nebo Atlasu ;). Na "Peklo na Zemi" určitě běžte vícekrát, protože na poprví se moc soustředíte na titulky a uchází vám plno "nepřeložitelných" vtipů a plno detailů (různý nápisy a postavičky, který vám vyrazí dech). A až půjdete z kina, nezpívejte si ty písničky tak nahlas, abyste někoho nepohoršili! (Btw. asi to bude první DVD, který si kdy koupím ;). Diskuse o filmu.

SOUTĚŽ O TRIČKA! Při přiležitosti premiéry jsme pro vás všechny nadšence připravili takovou soutěž. VYHRAJTE TRIČKO SOUTH PARK! Zúčastněte se soutěže a postupte do týdenního slosování o tričko podle vašeho výběru. Každý týden jeden z Vás obdrží tričko South Park od společnosti Alter-Silex s.r.o.! Tatáž trika taky najdete na adrese www.3ko.cz kde si je můžete v klídku koupit v on-line obchodě Alter-Silex. Takže se dejte do toho, čeká vás 15 otázek (pokuď si s nějakou nevíte rady, tak odpověď najdete někde tady u nás, stačí bejt jen pozornej). Myslím, že ty skutečný "South Park FREAKS" to zvládnout hned ;))


8. února 2000
SOUTH PARK:
 PEKLO NA ZEMI

Do uvedení South Parku do kin zbývá už jen necelý den, takže jsem se snažil zjistit, kam se na něj můžete jdouc podívat, přehled najdete na zvláštní stránce.

P Ř I D Á N O ! Nová anketní otázka: "Váš názor na film South Park: PEKLO NA ZEMI?". Hlasujte ve sloupečku v pravo. Staré ankety i s výsledky najdete opodál.


6. února 2000
Pokec! Docela by mě zajímalo, kolik z vás se bylo podívat v pátek na předpremiéře SP:PKL v pražské Lucerně od 23:30. Jak jsem se však dozvěděl, bylo vyprodáno už v osm hodin :((. No, stejně se to už pěkně blíží a těsně před premiérou (do českých kin má jít 12 kopií) tady najdete rozpis promítání v jednotlivých kinech. Takže se těšte!

Nově tady najdete South Park POKEC, čili HTML chat! Hodně brouků bylo už vychytáno, kdyby se přesto nějakej vobjevil, nelekněte se, South Park nikomu záruky nedává! Vod nynějška tedy můžete vesele chatovat v kruhu vám nejbližším - v South Parku ;))). Další možnost, jak plkat, nadávat, nechávat vzkazy a popovídat si. POZOR! první dostaveničko si všichni určitě dáváme 10. února! Všichni řiďte bezpečně, jeden nikdy neví!

P Ř I D Á N O ! Konečně se rozrostly i řady epizod a to hned z obou okrajů. První díl i s krátkou písničkou a od Tweeka máte poslední odvysílaný díl na Comedy Central. Určitě se na to koukněte, protože v českých luzích a hájích se to vobjeví nejdříve za rok ;)).


1. února 2000
Dneska startujeme s vidinou PEKLA NA ZEMI! V únorovém čísle CINEMY je velká recenze od Franty Fuky na film South Park: Peklo na Zemi, abyste si to nemusíte kupovat/pučovat, přečtěte si to v klídku u nás ;). Hodnocení je samozřejmě 100%. Dále probleskly zprávy, že film už se od minulýho čtvrtka promítá v předpremiéře v brněnském Multiplexu Ster Century. Zatím tedy pouze pro Brňáky, promítací časy můžete najít zde. Za tuto zprávu děkujem Honzovi.

Na houmpejdž přibyla malá anketka, kde bude každý (měsíc, týden, den? ještě fakt nevím ;) položena otázka kolem South Parku. Zatím aspoň doufám, že to funguje. V únoru bychom mohli možná dát na pořad dne: "Kolikrát jsem viděl SP:PNZ?" - a) 1x, b) 2x, c) méně než 5x, d) více než 5x? Docela by mě to zajímalo, jací jsou tady šílencí, a taky kolik z nich ještě nedosáhlo patnáctého roku života. Kdybyste měli nějakej lepší nápad, napiště.

P Ř I D Á N O ! 4 z 5 monitorů doporučují si stáhnout kalendář South Park na svůj desktop. Zatím máme Leden a Únor.


27. ledna 2000
Dneska ještě zpátky k FEBIOFESTu 2000, jelikož neprobíhá jen v Praze, ale i v ostatních českých městech, je pro fanoušky South Parku možnost se na PEKLO NA ZEMI podívat i jinde. V LIBERECI, kino Varšava ve čtvrtek 3.2. od 20:00, v BRNĚ, kinosál Břetislava Bakaly ve čtvrtek 10.2. od 21:00 a nakonec v OSTRAVĚ, kino Vesmír v pátek 11.2. taky od 20:00. Takže všem, který na to vyrazej, přeju pěknej "kulturní" zážitek ;) A pozor, premiéra už se blíží!

Právě jsem si na videokazetě pučil novinku - film Davida Zuckera (tvůrce "Bláznivých střel" a jiných blbin) v hlavní roli s Treyem Parkerem a Mattem Stonem (tvůrci South Parku pro ty kteří nevědí (=ignoranty ;)) s názvem BASEketball. Hned jak jsem uviděl český překlad názvu filmu, který zní "PIVNÍ BRATŘI", málem jsem se počůral a překousnul jazyk vejpůl! Kterej parchant to moh' takhle zkur... chci říci zdělat? ;) No nic, to se občas stane, avšak na kvalitě to filmu nic nebere. Už od prvních minut je film narvaný nevypočitatelný gegy ve stylu SP. Prostě pohodový filmeček, jestli se chcete pořádně pobavit a trochu víc vysmát. Příště připravým trochu rozsáhlejší recenzičku. Je to fakt snad nejnechutnější hraný film kterej jsem viděl. Dáte mi zapravdu, až uvidíte scénu "usmíření bratří" ;). Dále hrají taky Yasmine Bleeth (Pobřežní hlídka :0), Jenny McCarthy (surfeři vědí :0), Robert Vaughn a taky Kareem Abdul-Jabbar!

Německy
Anglicky
Při mé nedávné návštěvě v Rakousku se mi poštěstilo se mi vidět jeden díl South Parku na německé RTL. Můžu říct, byl to otřesný zážitek ;)) Byla to sice epizoda 106, ale co, řek jsem si nevadí, podívám se. Zhrzil jsem se už jakmile jsem uviděl, že německý dabing je tak kvalitní, že dokonce přepisují všechny anglické nápisy do mateřštiny (názornou ukázku originálu a deutsch verze přikládám). Největší šok jsem měl při zabití Kennyho, přemýšlel jsem jak asi přeložili TY PARCHANTE teda YOU BASTARD - no neuhodl jsem překlad totiž zněl "DU SCHWEIN!" :). Dodal bych, že hlasy jsou dost hlubší než české a tím pádem ještě hlubší než originální. Suma sumárum, finally, endlich, ale co, každej jazyk nemůže být na nadávky tááák nádherně bohatý jako ČEŠTINA!

P Ř I D Á N O ! Jestli to slyšíte, tak jsem z hlubin Internetu vyštrachal taky South Park MIDI, jestli to neslyšíte tak si to stáhněte. Další epizoda Starvin Marvin popsána. Do všech existujících dílů přidány velké a nové obrázky.


21. ledna 2000

POZOR! PROMÍTÁNÍ FILMU!
South Park: PEKLO NA ZEMI!

Jak jsem se dozvěděl, tak v rámci letošního FEBIOFESTu 2000 se v pražském kině Blaník v pondělí 24. ledna koná projekce filmu South Park: PEKLO NA ZEMI! Vše by mělo proběhnout od 22:00 hodin v anglickým originále s českými titulky (že by už šlo o finální verzi pro promítání v českých kinech? :-0). Každopádně jsem taky slyšel, že by mělo být pěkně nešvihnuto, ale určitě to zkuste, stojí to za to!!! Takže, jestli se některý šťastlivci dostanou až do kina, tak napište, jaký to bylo (protože já se v tu dobu budu flákat někde v Rakousku ;)). Pěkně zasněžený víkend všem přeje MD.


17. ledna 2000
Dneska začínáme trochu neradostně, z hlubin Internetu se ke mně dostala zpráva o záměru skončit seriál South Park, podrobnosti níže. Tahle zpráva proběhla v pátek na americkej South Park sajtech, vývoj budem každopádně sledovat. Jistý je jedině to, že se ještě dočkáme 23 nových dílů (do konce třetí sezóny včetně 10 pro čtvrtou sezónu). Pro zlepšení nálady se koukněte, jak jsou amíci šílený do Star Wars a co všechno pro to dokážou udělat ;).

Tvůrci South Parku oznamují konec - článek z FOX News 13/1/2000
Umře už Kenny nadobro? Asi ne, ale všechny dobrý věci musej jednou skončit a tak tedy musí skončit i South Park, seriál Comedy Central. Podle spolutvůrce Matta Stonea má kultovní show před sebou ještě 23 nových epizod než Trey&Matt úplně zavřou krám. Stone říká: "Dokončíme ještě tuto sérii (třetí) a potom dalších 10 dílů a pak jsme doválčili." Doválčili se seriálem, ALE NE SE SOUTH PARKEM. Stone potvrzuje, že film South Park jim zabral tolik času a energie, že se spolu s Parkerem dohodli, že další film udělají až po skončení seriálu. "Seriál nám zabírá všechen čas na úkor dalších věcí, který chceme dělat," říká Trey. Co tedy nastane potom, až skončí seriál? OČEKÁVEJTE DALŠÍ SOUTH PARK FILM! A co Kenny, který umře v každý epizodě? "Kenny vlastně nikdy neumře doopravdy, to je jenom jako," dodává Matt.
Takže co tomu říkáte? Na další film už se těším! Ale co bude s mým večerníčkem? :((

Poster Jestli patříte taky k příznivcům legendárních kultovních Hvězdných válek, tak vás možná potěší výtvor chlápků z 2muchtime - PARK WARS: The Little Menace. Jak sami říkají: "Měli jsme 'až moc času' a jelikož milujeme Lucasovi Hvězdné války a jsem velkými fanoušky South Parku, tak jsme se rozhodli vytvořit takovou malou parodii." Na stránkách najdete speciální "PARKWARS: vánoční video" a dvě verze "PARKWARS: trailers" (poutače na film). Všechny videa jsou dostupný v avi, movu. mpegu i realvideo. Pak si můžete ještě stáhnout plno plakátů na pozadí a taky si objednat tričko s motivem Park Wars. Sámi Trey&Matt říkají, že se jim filmový upoutávky líbí víc než ty jejich na South Park film. Autoři dodávají, že všechno se jim podařilo stvořit na domácím PCčku. "Člověk nemusí mít špičkovou techniku, potřebuje jenom nápad a tu správnou motivaci", říká Ayaz. Zakončuje klasicky: "May the Cheesy Poofs be with you." ;)

PARK WARS: The Little Menace

P Ř I D Á N O ! Velká reorganizace rubriky Plakáty, mnoho nových přibylo, celkem už slušnej výběr. Každej jeliman z bandy už má taky svoji stránku s vobrazama. Jestli máte nějaký pěkný pics, který tady chybí, tak je pošlete ;)


13. ledna 2000
South Park film se už dočkal vlastní stránky, takže nedočkavci mohou vesele kritizovat. Zároveň s tím můžete shlídnout kompletní soundtrack k filmu (včetně downloadu v MP3!). Zdá se mi, že HBO přistoupilo asi k taktice - "tak se toho přežejte parchanti" - po premiéře novýho dílu v sobotu ten samý díl uvidíte ještě další pátek a potom ještě další týden ve středu, takže je na co "koukat". Zn. stereotypem proti trudnomyslnosti ;). Mimochodem, slyšeli jste už tu písničku "Oh, you killed Kenny"?

P Ř I D Á N O ! Článek Simpsons vs. South Park, porovnání hudebních výtvorů, který doprovázej oba kultovní seriály a ještě něco navíc.


10. ledna 2000
Po jistých "šumech" je jasný, že na HBO tedy běží úplně nové díly (ehm, tedy v český premiéře) - tzn. třetí série. Z nějakých zvláštních důvodů je to v programu uváděno jako South Park II. Takže se nenechte oklamat. Vysílací časy jednotlivých dílů budou vyvěšovány v tom žlutým rámečku. Každý díl je vysílán v premiéře v sobotu a reprízuje se další týden v pátek.

Pár zpráv z Comedy Central:
Už se našla náhrada za Mary Kay Bergman, je jí Eliza Schneider, která už v South Parku působila jako asistenka během druhý série. Její hlas byl poprvé použit v epizodě "Are you there God, it's me Jesus (316)". Zatím, není jistý, zda zůstane napořád. - Brian Boitano se objevil v novoroční show na NBC, kam tento slavný bruslař přišel zazpívat osobně píseň z filmu South Park - "What Would Brian Boitano Do?", docela fajn člověk ne?

Beamed! Článek z Entertainment Weekly (7/1/2000):
Tvůrci filmu South Park, o kterém se říká, že je to nejlepší muzikál za posledních několik let, stále nevědí, jestli vůbec budou nominováni na Oskara. Je zde jeden technický problém. Akademie udílí ceny v těchto třech hudebních kategoriích: Original Song (nejlepší píseň), Original Score (nejlepší hudba), Original Song Score (kategorie zvláště pro dobře "vypečené" muzikály - nejlepší hudební zážitek). Ale s odchodem slavných muzikálových tvůrců, nebyla cena v této posledně jmenované kategorii udělena od roku 1985, kdy ji vyhrál Prince za svůj "Purple Rain". Odborníci se domnívají, že by South Park měl být tedy zařazen do této kategorie. Problém je v tom, že v této kategorii by nominovanými byly pouze dva filmy (SPF a Tarzan), což je proti pravidlům, že musí být alespoň čtyři, jinak se cena neuděluje!
Podle názoru Marca Shaimana (skladatel hudby k SPF), by měla Akademie vytvořil pouze jedinou kategorii za "vyjímečný hudební zážitek", kam by spadali všechny tito kandidáti. To by podle něj vyřešilo všechny hádky. No uvidíme, jestli bude Celine Dion na udílení 26. března zpívat "Uncle Fucker" ;) Trey Parker říká: "Pro Celine jsme už vybrali písničku 'Blame Canada', ale možná jsme se měli obrátit na Aerosmith, potom bychom určitě vyhráli!"

P Ř I D Á N O ! Další dva Winamp skiny, takže jich je dohromady už 18! Dlouhý životopis Treye Parkera, který určitě stojí za přečtení (včetně jeho filmů!). Obrázky 3D - parodie na filmy se vešly do vlastní sekce. Opět upozorňuju, že starší updaty hlavní stránky najdete v Novinkách.


6. ledna 2000
Konečně! První aktualizace v novém roce 2000. Tak jak dopad' Silvestr? To bylo zase v alejích nablito :). Každopádně Městečko jede dál! Ti šťastnější z nás mohou na kanálu HBO sledovat od Novýho roku NOVÉ díly Městečka South Park (ve středu, pátek a sobotu pozdě večer). Jedná se o třetí sérii. Jelikož sám nemám možnost čumět na HBO, tak tu nechci nikoho "mystifikovat" ;) Zároveň tímto hledám spřízněnou duši, která ten zadělanej kabel má a mohla by mi pomoct uvíst určitý fakta na pravou míru (který díly se vysílaj a tak). Díky každýmu, kdo se vozve na mestecko@email.cz

Y2K! Dostane South Park přece jenom Oskara?
New Yorští filmový kritici, kteří jsou složeni z prestižních kulturních časopisu, udíleli své ceny, který jsou taky mimochodem předobrazem Oskarů. Mezi známými hvězdami a umělci si cenu za nejlepší animovaných film odnesou Cartman, Kenny a vůbec celej South Park. Cena v této katogorii byla letos udělena poprvé! "Je zde velký nárůst animovaných filmů, které se zaměřují i na dospělé diváky a né pouze na děti. Cítili jsme, že tato kategorie také zaslouží ocenit," řekl předseda kritiků Owen Gleiberman (časopis Entertainment Weekly). Sprostý film porazil i takové Disnyho tahouny jako "Tarzan" nebo "Toy Story 2". Slavnostní předávání cen se uskuteční 9. ledna 2000. Na závěr ještě dodám, že South Park je spolu s Tarzanem nominován na Oskara za rok 1999.

P Ř I D Á N O ! nové obrázky do VĚCIČEK, filmové parodie mají vlastní stránku. Pro některý blázny tady je další font do Windows a spousta ikonek a kurzoru. Přibyl taky "countdown" do českým premiéry South Parku. Naopak jsem vodstranil ty příšerný vločky ;)r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!