South Park, Colorado, USA

29. června 2000

BOMBA! SOUTH PARK V TELEVIZI!
Po celý červenec můžete sledovat opakování dílů 3. série v pozdním hodinách na stanici HBO!!! Už 4. července se můžete kochat epizodou Rainforest Schmainforest :)) První vysílání v vždy v úterý večer a repríza čtvrtek pozdě v noci a další nový díl hned v pátek večer s reprízou v neděli pozdě v noci. Kompletní výpis programu. Opět bude vysílán i dokument o natáčení seriálu South Park (v pondělí 10.7. pozdě po půlnoci).

Kenny se bojí Bohužel kanál HBO má možnost sledovat jen malá část populace fanoušků. Jedinou nadějí většiny z nás je TV NOVA (bohužel). Všichni čekáme na opakování I. a II. série a vysílání III. série. Vláďa Železný se pořád ještě nevyjádřil kdy že bude South Park vysílat, zda-li vůbec! Může se klidně stát, že díky jeho "komerčnímu tahu na branku" uvedení South Parku vytěsní další teta Kasandra :-( Fráze v kterých se pan ředitel neurčitě zmiňuje o podzimu NÁM NESTAČÍ!!! A proto chceme vyhlásit nátlakovou kampaň fanoušků South Parku na TV NOVA za vysílání seriálu South Park! Včetně požadavku aby byl promítán dříve než po 24:00 hodině! Posílejte proto společně s námi dopisy na adresu volejte.rediteli@novatv.cz s výše uvedeným požadavkem. Čím víc nás bude, tím větší šance že naše hlasy projdou přes tlustej filtr všech sekretářek a poskoků. (Avšak žádnej mailbombing, to by South Parku moc neprospělo!) Všem kteří budou tak ochotni a připojí se k nám DĚKUJEME! Odměnou nám všem bude (alespoň doufejme) vysílání South Parku na celostátní televizi co nejdříve :)) Všechny dotazy pište na mestecko@email.cz

Trička South Park! Konečně odstartovalo další kolo soutěže o TRIČKO South Park. (velmi se omlouváme za to zdržení a v koutě se stydíme ;) Výherci 6. kola jsou Zuzana Mazancová z Prahy a Michal Král z Chomutova. GRATULUJEM! Všichni na který se nedostalo mohou opět zkusit štěstí v novém kole. Otázky byly vybrány z těch nejlepších dílu s citem a láskou a snad i voní jako citróny :))

Plakát South Park: Peklo na Zemi na VHS! Od 14. srpna jde do videodistribuce kazeta s filmem. Kdo jste to neviděl v kině, určitě si nenechte ujít! Myslím si, že ostatní si to klidně ještě jednou zopáknout i tak :)) Připomínám že vyjde verze jak s titulky tak s dabingem na kterej jsem sám velmi zvědavý! Mimochodem, víte kdo v český verzi seriálu dabujeme Erica Cartmana??? No přece Bohdan Tůma, kterej odved fakt dobrou práci, vy ho neznáte? Namluvil přece sqělýho Brendona Walshe z Beverly Hills 90210. Eric si je s Brendonem docela podobnej, co říkáte? Ty ústa, ta postava :))

Jeden fanoušek nás upozornil, že i týnejdžrovský časopis Bravo píše v posledním čísle o South Parku, včetně soutěže. Dobře, OK. ALE PROČ KURVA KOMOLÍ KENNYHO JMÉNO??? Jak může někdo napsat "McCormic" místo "McCormick" fakt nechápu, je to brak! :)) Nebo je můj mozeg South Parkem už moc deformovanej? :))

Vyhodnocení minulé ankety: Podle názoru většiny hlasujících (42%) by měla být věková hranice přístupnosti South Parku 15 let, což se shoduje i s oficiálním zařazením. Přibyla nová anketka - tentokráte o kontroverzní postavě pana učitele Garrisona. Je to gay nebo nejni? HLASUJTE!

Nestyďte se a klidně piště všechny svý připomínky, postřehy či dotázky na adresu mestecko@email.cz. Velmi uvitáme i veškerý možný příspěvky, kterými rádi obohatíme tento sajt. (webmastera můžete nyní zastihnout i přes ICQ - viz. odkaz na konci homepage)

KAUZA: Městečko South Park vs. RPSP
ODHALENÍ - Mgr. Králová je MÁJA :))
RPSP pořád útočí na South Park, DPRPSP si pořád dělá prdel a my říkáme, že nejen Karel "Zombie" Gott má svojí biene Maja :)) Odpověď na otázku "kdo je vlastně ta kráva?" :)) ehm ... chtěl jsem říct "jaká osoba se skrývá za jménem Mgr. Králové?" nám nečekaně poskytl Cibulkův seznam pracovníků a agentů Státní Tajné Bezpečnosti on-line. Po vyhledání jména Králová Hana se dozvíte, že osoba takového jména je evidována jako důvěrník StB s krycím jménem Mája (adresa přímo na detail této osoby). Odpovídalo by to na zatuchlou učitelku, která se snaží všem vnutit její vidění světa. Možná, že právě odtud pramení ta chuť všechno kolem sebe zakazovat a řídit jiným život a také neochota "vyjít z anonymity". Vždyť ty v tom přece umíš chodit Hanko, nebo ne soudružko?

Jako další věc předkládame statistiku přístupů na web RPSP (asi 4. místo) ze systému Navrcholu.cz. Sami si můžete prohlídnou skutečný počet návštěvníků ( detaily), který jasně vyvrací tvrzení 10-ti tisíců přístupů, jak ho prezentuje Králová. Jsou to opravdu jediný "polopravdy" Hanko? :))

Vůbec se nám nelíbí jak jsou naše stránky pomlouvány v poslední aktualizaci RPSP. Hlavně pak slovíčkaření s manifestem La Resistance. Nehodláme však tyto výlevy komentovat a dávat tak RPSP jedinou záminku k reakci, "nebudeme jí přece nabíjet kánon" :)) Vyšetřovací komise MSP děkuje Axelovi za spolupráci. Vy se můžete dále vyjadřovat v diskuzním fóru!


19. června 2000
S přícházejícím létem se naše prodlevy mezi jednotlivými aktualizacemi prodlužují jako jarní dny. Doufám, že po slunovratu to dostane opačnou tendenci, takže v prosinci se teoreticky můžete těšit na denní aktualizaci ;)) Vzhledem k okolnostem (slunce&parno&prázdniny) budeme se pokoušet alespoň o týdenní aktualizaci.

Pro tento týden máme pro všechny příznivce filmu super písničky, který se neobjevili na soundtracku, za to se objevují na našich stránkách. Je to Hell Isn' t A Good Place - fakt prima nářez při cestě Kennyho do pekla, Mole's Reprise - kratičká Krtkova verze La Resistance hymny, pár vteřin předtím než umře a ještě Stanova "..that's the girl, that I like.." - Wendy's Song. Nuže stahujte jak vám lajna dovolí. Opraveny byly taky linky na skeč Gladiator (3.4 MB, RM) a předávání cen MTV (4.7 MB, RM).

KAUZA:
Městečko South Park vs. RPSP
Další týden uplynul a dočkali jsme se další aktualizace stránek RPSP, tentokráte paní magistra rekapituluju všechny údajné úspěchy své iniciativy včetně přiložených výpisu z bohaté korespondence svých přívrženců i odpůrců. MSP je na dobré stopě pravé identity Mrg. Králové, jsme sice ZATÍM bez předmětů doličných, ale jak napsal Stanley II ve svém článku Píseň "Uncla F**ka" získala cenu MTV, brzo se všemi podezřeními vystoupíme a pravda vyjde najevo. (asi tak jako Mrg. Králová se pořád chystá vystoupit z anonymity, nůže uvidíme kdo bude první). Chceme se však jako tvůrci Městečka South Park ohradit proti narčením některých z Vás, že s touto iniciativou spolupracuje a podobných podezření a už jenom proto chceme přijít na pravou identitu RPSP a Mrg. Králové (pracovně jí přezdíváme MB="Mírně Blboučká" ;))

Minulý týden avizované promítání v kině OKO dopadlo skoro fiaskem, více píše Stanley II v článku Neúspěšná sabotáž South Parku, k čemuž dokládám pouze dokumentační foto trafostanice!

Na závěr jako vždy pár postřehů: na poslední update RPSP ze dne 16.6. reagovala jako obvykle 18.6. i DPRPSP, který celý update glosuje. Z poslední aktualizace RPSP vybírám pár zajímavých nonsensů. 1) sama MB nalétla na náši návnadu, že jejich stránka byla založena 1. června, přitom vám už brzo přineseme nezvratné důkazy, že to bylo 31.5., takže i sama MB v tom má zmatek. 2) je velmi pozoruhodné, že se paní MB vyjadřuje ke všem anti-iniciativám a naši stránku nechává na pokoji, přitom z textu jejich aktualizaci ve mně prostě panuje pocit, že nás určitě musí číst ;)) Že by se nechtěla vyjadřovat k faktům, které jsou založeny na pravdě? 3) nevím proč se MB ohání opět počtem návštěvníků přes 14.500, když můžeme opět dokázat, že tento počet v reálu se blíží 6330 (unique IP, 19.6. v 9:00), což je méně naž polovina ;)). 4) MB se snaží v posledním updatu udělat dojem ... prostě ty dopisy stojí za to ... ;)) 5) už pouze telegraficky pro MB: ano-ano-ne-toužvůbecNE-nikdy-ano-příště! ;))


12. června 2000
Kino OKO Všem na vědomí se dává, že film South Park: Peklo na Zemi už přivítá svýho 100000 návštěvníka. Tento počet bude dovršen na promítání filmu dne 15. června už v 18:00 v kině OKO. (Praha 7, viz. mapa). 100000. šťastlivec bude odměněn hodnotnejma cenama, který poskytla firma WarnerMusic ČR (jsou to 3xVHS SP, 1xCD SP, 1xTričko SP). Všichni jsou vřele zvání, vstupenka by neměla přesáhnout cenu 70 Kč. Projekce bude "doufejme" úspěšně dovršena ;)) Během příštího týdne spouštíme soutěž o videokazety South Park, takže přijďte si zahrát.

Trey&Matt
Absolut Centerfold ;))
Trey & Matt v akci!
větší obrázek
Další úspěch pro South Park! Písnička Uncle Fucka, dostala ocenění MTV Movie Awards 2000 v kategorii nejlepší hudba k filmu. Porazila filmy jako Austin Powers: The Spy Who Shagged Me, The Talented Mr. Ripley nebo 10 Things I Hate About You. Trey Parker: "Děkuju porotě, že nenominovala Phila Collinse ... když jsem psal Uncle Fucka, netušil jsem kolik životů to ovlivní ... jsem stále přesvědčen že tahle píseň ztělesněním svobody nás všech na dlouho dobu ... děkuji také Marcu Shaimanovi za vynikající hudbu." Oficiální výsledky. Videozáznam (4.5 MB)
Při této příležitosti byl taky promítán South Park Speciál: Gladiátor! OBSAH: Kluci společně s Timmym (nový postižený hrdina ve 4. sérii) jsou panem Mackeym odsouzeni k utkání s gladiátory v Římském koloseu za to že nadávali panu Garrisonovi. Zápasníci v čele s Russell Crowe (film Gladiátor) zabijí Kennyho a chystají se na zbytek (včetně zbabělýho Cartmana), jenže se náhle objeví vesmírná loď a zastaví je. Z lodi vystoupí John Travolta (jeho poslední film) a rozdá klukům testy osobnosti ;))
Gladiátor Gladiátor CROWE: "Hele to je ten šílenej scientolog! Dostanem ho!"
TRAVOLTA: "Vstupte do scientologické církve!"
CROWE: "To bys mě musel zabít!"
TRAVOLTA: "Tak jo" ;))
[bum-bang]

Všichni gladiátoři jsou postřílení a Travolta nad nima tancuje vítěžný tanec - Horečku sobotní noci ;)) Docela prdel, ne? ;)) Celý skeč ve formátu Real Video (3.2 MB)

KAUZA: Městečko South Park vs. RPSP
Dostávám se k bilancování iniciativy R.P.S.P za úplnylý týden, kdy vyplodila dvě nový aktualizace, ale popořadě. Naše vyšetřování pokročilo a podle všech nám dostupnejch informací (za který vděčíme taky Vám) Vám můžeme předložit následující zajímavá fakta a postřehy:
    Kluci
  1. stránky RPSP, byly založeny na Den dětí, čili 1.6.2000
  2. celkový počet přístupů do 11.6. je pod 5000 (unique IP), na stránkách RPSP je však uváděn VELMI lživý údaj přes 9 tisíc, který se zázračne za sobotu a neděli zvýšil na 90 tisíc ;))
  3. obrázek pravo, který je prezentován na stránkách RPSP jako práce jejich grafika byl po pečlivějším ohledání zjištěn, jako nehorázně zcizený z našich stránek, konkrétně sekce VĚCIČKY a autoři RPSP si nedali ani trochu práce ho pozměnit ;))
  4. podařilo se nám zajistit hacknutou verzi stránek RPSP, tak jak vypadala 2.6. večer, na kterou si Mgr. Králová stěžuje a chce "bláhově" podat na pachatele trestné oznámení (děkujeme www.underground.cz)
Výběr z poslední aktualizace RPSP. Mnoho bodů z tiskového prohlášení RPSP je pochybných. Obesílání základních škol a veřejných institucí tímto pamfletem působí velmi směšně, zvláště, když tyto instituce mají svých starostí dost ... Nejvíce pochybená je "argumentace" podpory ze Slovenska - přímo nejčtenějšího týdeníku SME, přitom z vlastních zdrojů víme, že na Slovensku South Park nezná ani polovina lidí co u nás. Tady jsem teda v tištěné podobě o RPSP neslyšel ;)) Nevím proč chce RPSP apelovat na TV Nova pana Železnýho, když tento tenhle seriál stejně nevysílá a ani v blízké době nebude ... stejný je citavaný případ časopisu Bravo ;)) ... nakonec Mgr. Králová vtahuje do této kauzi i Rumcajse a Křemílka & Vochomůrku, což jen dále potvrzuje, že je mimo mísu ...

Objevilo se hodně článků jako reakce na RPSP. Asi první reakci jste si mohli přečíst 2.6. na E-mail.cz (možná zde se inspiroval ten "báječný" hacker). Nejvíce hitů se RPSP dočkala asi 5.6. kdy o této zrůdě informoval Ondřej Neff na svém Psovi. Další článek o RPSP se objevil na Psovi 7.6., který se velmi ostře staví proti tomuto nesmyslu. Naše reakce ze 7.6. Na konci týdne 9.6. se rozepsal i iDNES. Kromě těchto negativních článků se však objevil i velmi kladný ohlas na Zvědavci, který přímo reaguje na naši kritiku RPSP a snaží se jí odůvodnit a podpořit, odvolávajíc se na "čecháčství" a "proamerikanizmus" (ten člověk to nemá v hlavě v pořádku ;))

Kromě těchto článků se objevili i přímo ANTI-RPSP stránky! První byly 5.6. antirodiceprotisouthpark.fbi.cz a hned den na to 6.6 Děti proti rodiče proti South Park, kterýžto autor má sice velmi deviatní záliby (viz odkazy na jeho weby ;)), ale tomuto problému se věnuje docela pravidelně a je velmi agilní při konfrontacích s RPSP, jak by řekla Mgr. Králová "je až moc štvavý" ;))

Tolik k dnešku. Znovu opakujeme, že iniciativa Mgr. Králové se chová velmi podivně a netransparentně, což nás vede k podezření, že celá RPSP je pouze "komplot štvavých temných sil" (no zkrátka blbina co má upoutat). Naše vyšetřování po pravých záměrech RPSP a identitě Mgr. Králové pokračuje, budeme Vás informovat. Už jen kvůli tomu, že někdo má čas takhle jím plýtvat nás osobnost skrývající se za Mgr. Královou zajímá ;)) Jakékoli postřehy nám napište, nebo se vyjádřete v diskuzním fóru


7. června 2000
Po delší době konečně aktualizace! (to víte, "zkouškové období, lenochy pozlobí" ;))
RPSP Zpoza jednoho internetového rohu se vydloubla akce o který by se tady na posvátný půdě Městečka South Park nemělo vůbec psát, ale je to taková nehoráznost ... nuže slyšte všichni nevěřící, zrodila se iniciativa Rodiče Proti South Park! Snažící se apelovat na všechny "odpůrce" tohoto seriálu, aby se zapojili do akcí snažících se zakázat South Park, kvůli jeho "zločinům proti mravnosti"! Tento společensky nebezpečný seriál chtějí potlačit i díky státní moci apod. Podrobnosti vám objasníme v reakci La Resistance.

CHCEME VYJÁDŘIT POLITOVÁNÍ NAD TOUTO SLABODUCHOU INICIATIVOU A ZÁROVEŇ ODMÍTÁME VŠECHNY VÝROKY Mgr. KRÁLOVÉ A POKUSY TÉTO INICIATIVY O CENZURU SVOBODY VYJADŘOVÁNÍ.

Toto jsou holé fakty. Výroky = viz. stránky RPSP (volny.cz/rpsp). Celý mi to připomíná nápadně jeden film, hádejte kterej ;). Celá iniciativa se chová nějak podivně. Od doby co RPSP sledujeme (asi přes týden) byla tahle stránka jednou podivně "hacknuta" (pátek 2.6). Způsobem, že někdo všechny nápisy PROTI, opravil na PRO a vyměnil bannery. Vyvstává myšlenka dvojí hry - že by recese? nechce se mi uvěřit že matky v ČR jsou tak "hloupé" ;) Vůbec literární hodnota & stylistika celého textu je na velmi nízké úrovni. Nově se objevily i stránky iniciativy PROTI RPSP (volny.cz/dprpsp). Design identický, nazvy souborů taky?! Nadále budeme situaci pozorovat a všechny fanoušky informovat ...

"Vo co tady kurva de?"
Svoje názory vyjádřete v DISKUSI!
(tímto také chceme poprosit všechny, kteří narazí na link RPSP na internetu, ať nám napíší kde ho uviděli, taktéž ti, kteří náhodou mají v cache "hack" verzi RPSP. Tyto data nám pomůžou v dalším šetření.)

Plakát To byl trošičku delší úvod. Abyste si osvěžili, jak je South Park perfektní nářez, je tu popis epizody Spontánní vzplanutí (302) od Tweeka - opět díl, kdy váš smích vzbudí i důchodce přes ulici ;)) Ještě přípomínka existence South Park: PEKLO NA ZEMI. Recenze s odstupem nezletilých. Na vaše přání je tady k dispozici plakát k filmu ve formátu jpeg (rozlišení 1150x1550, velikost 594 kb). Materiál se dá pěkně vytisknout na A3 a máte vymalováno ;)) P.S. kdyby se našel někdo, kdo má možnost oskenovat formát A1, tak to může bejt v ještě lepší kvakvakvalitě.


26. května 2000
Trička South Park! Je tu fungl NOVÝ KOLO SOUTĚŽE O TRIČKO!!! Můžete začít hnedka luštit. Opět losujeme dva výherce. Můžete si vybírat South Park motivy z bohatý zásoby na www.3ko.cz Ke každýmu zakoupenýmu tričku obdržíte teďka South Park blahopřání navíc!

Videokazety South Park! Společnost WARNER MUSIC uvedla na náš trh první kolekci videokazet South Park. Kazety vobsahujou ty nejlepší pecky ze "starý dobrý" (good-old ;))) první série. Za všechny uvedu Pink Eye (107), Death (106) nebo Vánoční díl!!! Kazety jsou k dostání v maloobchodní síti. VHS, 50 minut, barevný, český dabing HBO.

South Park: Peklo na Zemi půjde v srpnu do videodistribuce, takže můžete se těšit! Do distribuce by měly jít hned dvě verze. Jedna s českejma titulkama a druhá s českym dabingem (vytvořenym podle českejch titulků). DVD Peklo na Zemi bude taky ve dvou verzích jako kazeta.

Pro opravdu otrlý jedince je tady stránka věnovaná speciálně panu Hankeymu. POZOR! Pouze pro odvážné fekálníky! ;)) Jestli to moc nepobouří čtenářskou veřejnost, tak se v sekci VTÍPKY budou objevovat ražení podobnýho druhu i v budoucnosti.


23. května 2000
Je tady nová příležitost pro všechny South Park fanatiky! Jestli jste alespoň tak hraví jako Kenny, tak to máte hned. Navrhněte si vlastní stolní hru na motivy South Parku. Pakliže uspějete, odměna vás nemine!

Stuha! Představujeme kamarády ;)) Navštivte stránky amatérskýho komiksu v Čechách, koukněte na STUHU! Každý týden nový komix, dlouhodobé příběhy Houby & Žána, fragmenty dramat & her ... vším prostupuje pořádně splašená studentská recese ;))) No a to tu přece jde ne?

Posuďte článek, který srovnává seriál Simpsons & South Park. Podle mne se snaží o nemožné. Až vyjde evropská verze DVDčka SOUTH PARK: PEKLO NA ZEMI, měly by na ní bejt přesně stejný české titulky, jaký měl film v našich kinech. Hned dvě český verze scénáře si můžete přečíst hnedka v naší SP:PNZ sekci.

Nově přibyla hra SP RACING - což je jedna z nejlepších South Park pařeb! Máš dvě autíčka (Kenny & Cartman) a 4 dráhy. Co dodat? Je to pro dva hráče! ;)) Další sbírka ikon pro windows, tentokrát ze 2. série. Navrh ještě theme taktéž do windows. Hlasujte v nové anketě!


18. května 2000
Kenny McCormick as James Bond
větší obrázek
(57 kB)
Po delší době jsme opět tu s novou dávkou South Parku! Nejdřívě k 5. kolu soutěže o tričko. Výherci jsou Olga Smolová z Brandýsa nad Labem (smolova@uhul.cz) a Ladislav Popelka z Borovan (chrastal@seznam.cz). GRATULUJEME! Vy ostatní se brzo můžete těšit na další kolo!

Přibyl popis epizody "Roger Ebert Should Lay Off The Fatty Foods (211)" neboli pracovně tomu říkáme Planetárium ;)) Rozhodně si přečtěte a naučte se tvořit haiku od boku ;)) Svůdce La Resistance se přemohl a přeložil pro non-english lidičky rozhovory s Treyem & Mattem. Začínáme prezentovat novou identitu Kennyho McCormika - agenta jejího veličenstva s povolením zabíjet ;))

Všichni byste měli podpořit South Park hlasováním na MTV Movie Awards (nejlepší filmová píseň) - kde je také dominována písnička Uncle Fucka! (viz. soundtrack k filmu) Vyhlášení se koná ve čtvrtek 8. června 2000 na MTV (uvádět bude Sarah Jessica Parker ;)


8. května 2000
Nagano! Máme tady vítězný KVĚTEN! S tím Finskem mě teda hoši nasrali, ale stejně jim držím palce! (pozn. 14.5. - JE TO TAM!!!!! JÁ TO VĚDĚL ;))) Jsou připraveny nové plakáty South Parku (celkem 9 nových přírůstků, včetně hokejové lahůdky od Joachyma ;)) Poslechněte si k tomu verzi písničky What Would Brian Boitano Do z filmu South Park od skupiny DVDA! Brzo zde najdete kompletní soundtrack!

Je to tady! Senzační smlouvu s Comedy Central podepsali 1. května tvůrci South Parku - Trey Parker a Matt Stone. Podle uzavřené dohody se oba budou podílet na produkci dalších dílů kultovního seriálu až do srpna 2003! Smlouva zní na 30 epizod (což znamená 10 dílů ročně ;)). Tento nový několika milionový kontrakt je příslibem dalších skvělých příběhů. Parker: "Poslední tři roky jsme měli to velké štěstí, že jsme spolupracovali se stanicí, která respektuje svobodné vyjádření naší tvorby. Tato svoboda projevu je pro nás velmi důležitá a proto jsme se po zvážení všech nabídek rozhodli nadále spolupracovat s Comedy Central, jak v pokračování seriálu South Park tak ve tvoření i zcela nových projektů."

V našich krajích se touhle dobou sice žádný South Park nevysílá, ale pro některé je nadějí naladit si vysílání slovenské TV Luna, která uvádí díly první série vždy v úterý od 22:00. TV Luna vysílá na Slovenských kabelových okruzích nebo prostředníctvím satelitu IntelSAT.

Konečně jsme snad zkonsolidovali všechny stránky a nadále platí, že naše správná adresa (bez vedlejších účinků a různých otravů) je http://surf.to/mestecko. Prosím případné chyby a nedostatky komentujte na adrese mestecko@email.cz.


2. května 2000
Timmy Bohužel se naskytly velmi nepříjemné problémy na serveru a tak probíhá postupná restruktualizace (revitalizace ;)) na server jiný. VELMI SE OMLOUVÁME ZA DOČASNĚ NEFUNKČNÍ LINKY A CHYBOVÁ HLÁŠENÍ. Tento stav snad brzo pomine. Alespoň si užijte kalendář na měsíc květen. Určitě nás najdete na adrese: http://surf.to/mestecko.


27. dubna 2000
"Tak nám zabili Kennyho!" Na HBO skončila v sobotu večer třetí série dílem Wordlwide Concert a dalšího se asi jen tak nedočkáme. Ledaže by tatíčka Železnýho osvítilo a dával by South Park každej den místo Kolotoče toho ušatýho hipísáka. To by bylo něco ;)) Ale můžem se asi jenom těšit na opakování 1. a 2. série s plynulým navázáním série třetí. V Americe se právě rozjíždí série číslo 4, dávali už první 3. díly. Avšak všichni zoufat nemusejí, alespoň ti, kteří můžou počůvat TV Luna, kde vysílají první sérii s nováckým dabingem. (kdo ví víc, ať se ozve!)

SP-BLU Kdo se chce dostat z tohodle splínu, vřele doporučujem projekci South Park: Peklo na Zemi! Kino OKO promítá od čtvrtka 27. dubna do pondělí 1. května každý den od půl devátý (20:30). Vstupné stojí bezkonkurenčních 70 Kč! Takže všici, co nemaj nic napráci a chtěli by opět vidět umírat Billa Gatese jsou vřele zváni ;)) Kino OKO najdete na adrese Františka Křížka 15 v Praze 7 (tel. 02/33375675, doprava tramvajema 1, 8, 25, 26 do stanice Kamenická více mapy.cz).

Nově další čtyři South Park hry - vyblběnete se při fotbale s Kennyho hlavou nebo na prkně a mnohem víc ... ;)))


22. dubna 2000
displej Nokia displej Nokia Máte telefon značky Nokia? Pakliže vlastníte nějakou tu 3210-5110-6110-6150-7110-8210-8810-8850-tku, máte možnost si narvat na displej logo se South Parkem!!! Připravili jsme pro vás sadu 9-ti obrázků, který posloužej k personalizaci vašeho "miláčka" ;)) Všechny loga včetně instrukcí jak je získat máte na zvláštní stránce. Když použijete službu www.NABIT.cz , tak vám hned přes formulář "ZDARMA" pošlou ikonku na vaše telefonní číslo. (zdarma=1x reklamní SMS/měsíc) Například tuhle pravo. Holt užívejte moderní technologie ;))

Třetí série na HBO se pomalu plíží ke konci :((, takže jestli ještě nemáte dost Vánočních koled pana Hankeyho - tak si stáhněte jeho ALBUM! (včetně songů "Dreidel" a vynikajícího "The Most Offensive Song Ever")

Ze serveru DOKINA.cz přibyl výtah dialogů z filmu South Park: Peklo na Zemi, který pobouřily celej svět. Malá reminiscence na starý dobrý časy, kdy ještě Saddám šoustal se Satanem ;))

EdB se snažil a tak přibyl popis dalšího dílu - Chef Aid (214). Tentokráte to je včetně obrázků, dialogů a zvuků. Určitě stojí za přečtení! Rubrika KVÍZ byla přepracována, vzešel z toho MEGAkvíz! Zatím pouze 67 otázek, to "mega" to teda zatím není, ale stále roste ;)) Přispějte i VY svou troškou do mlýna! Btw. tuhle jsem si všiml že u Cartmanů doma maj ÚPLNĚ STEJNOU televizi jako u Simpsonů. Může mi to někdo potvrdit? (možná se trochu lišej, protože Simpsons maj doma kabel navíc ;))


17. dubna 2000
Trička South Park! Nově startuje už 5. kolo soutěže o South Park TRIČKO! Vyřešte jednoduchý soutěžní kvíz týkající se South Parku a zařaďte se do slosování! Vyberte si svoje triko na serveru www.3ko.cz. Výherci 4. kola jsou Tomáš Doležel (dolezel@iol.cz) a Petr Vaněk (petr.vanek@mujmail.cz). GRATULUJEME! Zkušebně si můžete taky střihnout Kvíz pana Hankeyho.

Od tohoto týdne máme novou otázku "Maj bejt Kennyho hlášky dabovaný česky?" Co si o tom myslíte?. Z výsledků minulé ankety, zda-li máte možnost sledovat nové South Park díly na HBO, vyplynulo, že skoro třetina z Vás tu možnost má a využívá (parchantí!!). Bohužel ten větší zbytek Nás ... utřel ... nerad to říkám, ale naší poslední nadějí je asi Ironman :(

Víte kdo to je: "... někdy vám visí z prdele a nechce spadnout do záchodu, protože se drží svěrače a nechce se pustit a tak se zavrtíte a zkusíte ho shodit až se vám to nakonec podaří ..." ??? No přece pan Hankey! ;))) Podle ohlasů jsou nový díly 4. série velmi povedené! Ba dokonce zkurveně vyvedené! Trey a Matt zase posunuly laťku trochu výš ;)) Máme se na co těšit!


12. dubna 2000
South Park happening na Žižkově: Tweek - DEN II.
"Osobně se mi už celkově druhá série nelíbí tolik jako první - jsou tam fakt dobrý díly, ale je tam už pár slabších a nejsou tak namlácený. Ale takový Šéfovy velký hnědý slaný koule nebo hra na vybíjenou - ty jdou. A samozřejmě nesmím zapomenout na speciál "Bez mé prdele né!!!", kterým byla zahájena 2. série - kanadská hymna v podání letištního sboru, poprvé zveřejněný homosexuální vztah Sadama a Satana, Celine, atd ...." (pokračování)


11. dubna 2000
Reportáž od Tweeka ze South Park happeningu na Žižkově: DEN I.
"Proběhly teda všecky ty super díly ze zlatých začátků seriálu (namátkou skvělá Anální sonda, Teplej pes, Slon a prase, Vánoční speciál, Hladovej Marvin, Posilovač 4000, Smrtka, a tak dále). Dokonce je zajímavý, čeho všeho si člověk na tom velkým plátně ještě nevšimne - třeba že Ježíš v hospodě místo z pulitru chlastá ze Svatýho grálu .... " (pokračování)


8. dubna 2000
V kině AERO (Biskupcova 31, Praha 3) se bude v dnech 10. až 11. dubna konat speciální SOUTH PARK HAPPENING! Neboli dvoudenní non-stop projekce dílů seriálu South Park (I. a II. série) a jako třešinka na dortu je promítání filmu SOUTH PARK: PEKLO NA ZEMI. Film půjde od 17:00 a vstupné je 100 Kč. Jednotlivé díly se vysílají od 19:00 až do 01:00 dalšího dne - vstupné na "dlouhý seriál" je 50 Kč. Doufám že všechny údaje jsou správné ;)).


5. dubna 2000
Mr. Hankey Tak tady máme duben, sluníčko nám klepe na dveře, jak by řekl Eric: "... vy zasraný DUHY!" ;)). Už IV. série seriálu South Park se právě včera začla vysílat na Comedy Central. My si jen můžeme nechat zdát, kdy se tyhle nový příběhy dostanou i do naší český kotliny ... snad na podzim se už dočkáme alespoň třetí série na Nově, ale kdo ví :((.

4. kolo soutěže o TRIČKO prodlouženo o jeden den! Máš ještě šanci! První výjezdní zasedání polobotické srandy La Resistance dopadlo sqěle! Byla taktéž ustanovena šprýmová vláha. Máte tady taky nový kalendář už na Duben 2000!r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!