South Park, Colorado, USA

25. září 2000
Zasedání světovejch finančníků v Praze je v plnym proudu, takže o těch zvláštních prázdninách bude snad více času na přípravu MSP :)). Nové kolo soutěže o TRIČKA! Ve spolupráci s www.3ko.cz jsme opět připravili kvíz o 2 trika South Park z jejich nábidky. Takže už po osmé (čísly 8) můžete zkoušet štěstí! Jelikož se nám velikost limit MB na serveru blíží ke konci, musíme s tím něco províst. PROSÍME PROTO KAŽDÉHO, KTERÝ BY BYL TAK LASKAV A MOHL BY POSTRÁDAT ALESPOŇ 100 MB MÍSTA NA SVÉM SERVERU O POMOC. PIŠTE A DOMLUVÍME SE!

Sekce VĚCIČKY prošla menší rekonstrukcí, díky niž už neni tak kamenná a přístě přineseme ještě více obrázků a plakátů, pakliže bude dost místa na serveru :(( Nová kategorie výtvory fanoušků si konečně našla svý místo, protože některý věci by určitě neměli zapadnout! Jestli máte vlastní South Park výtvory a chcete je ukázat světu, napište a pošlete nám je. Tahle kategorie je právě pro vás! Další lahůdkou jsou filmové plakáty Jamese Bonda v podání postaviček ze South Parku. Parchanti, zabili Jamese! Ve zvukový sekci přibyla Cartmanova píseň Wild Wild West, který je úplně děsná (znáte přece: Kyle's Mom's a Bitch :)).

Trocha něčeho praktickýho. Viděli jste už postavičky ze South Parku jako plyšáky??? Jestli nevíte o čem je řeč, tak si prohlídněte naší galerii . Svýho mazlíčka si můžete pořídit doslova přímo do postýlky :))). Velká postavička vyjde zhruba na 500 Kč. Třeba takovej Kenny je kus poctivýho "mrtvýho" plyše, včetně upadávací hlavy :). Něco ze South Parku je taky pro vaše stavající mobilní miláčky - obal na telefon v podobě Kennyho! Jaký kraviny můžou bejt ještě vyrobeny??? Když na něco podobně ulítlího narazíte, napiště a podělíme se s ostatníma bláznama :))).

To je pro dnešek vše, jestli brzo najdeme nějaký to místo na serveru navíc, přitvrdíme s tím multimediální obsahem :)) Nezapomeňte příští pondělí další aktualizace a na HBO začíná znova III. série South Parku! A teď už pouze "hurráááá na demošku" :)))


18. září 2000
KONEČNĚ!!! Po ostudně dlouhé době je tu opět nová aktualizace. Doufám že jste si o prázdninách dobře odpočinuli (alespoň tak dobře jako já :)) a nabrali nových sil, protože South Park se na vás opět řítí v plné síle! Nyní se budem snažit každé pondělí vám přinášet novinky a aktualizace těchto stránek (ale moc si od toho neslibujte parchanti :)).

Nejdříve vyhodnocení našich letních soutěží (který se nám trošku protáhli) a dalších restů. Výherci 7. kola o trička jsou Tereza Koblová z Ondřejova a Iva Bourová z Ustí nad Labem. GRATULUJEME! Ostatní nemusí zoufat, protože příští týden to znova rozjedem. Velkou letní soutěž o videokazetu seriálu South Park vyhrávají Kateřina Reichová, Renáta Novotná, Lukáš Klíma, Pavel Kratochvíl, Josef Koštíř a Veronika Kvapilová! To jsou tedy všichni výherci a pro nás všechny ostatní tady už zbyl pouze South Park Puzzle, takže pokud se nudíte můžete vyzkoušet (hlavně se nedrbejte v nose ... no fuj :)).

Září 2000 Co se přes prázdniny odehrálo nového kolem South Parku? No především vyšel na videu film Peklo na Zemi, takže snad v každý videopůjčovně se už můžete znova přesvědčít co je to za odporně úžasný dílko. V Americe šlo dalších 5 fungl novejch dílů ze 4. série. Pro ty zasvěcený, kteří znají Timmyho (and the Lords of Underworld): po ohromném úspěchu Comedy Central vydala kompletní CDčko s Timmym&LU písničkama. Bohužel jsem neslyšel, nemohu soudit. Na Slovensku TV Luna postupně dovysílá (poslední 26.9.) II. řadu seriálu a HBO ji nahradí v pondělí 2.10., kdy znova pouští III. sérii v premiéře vždy po 23 hodině v pondělí a v repríze v sobotu kolem půl druhý ráno (pro program si klikni na ikonu napravo). Kdo teda ještě neviděl má opět šanci ... doufám že moc nenaseru ty co tu možnost nemaj ... prostě Železný je pěknej tydýt. South Park pro něj asi není moc dobrej do krámu ... von radší Esmesraldu nebo Pokemon (POZOR! tahle děsná kravina fakt běží a máme si asi právo myslet že na úkor South Parku, btw. znáte Činkopomončáky? :))).

Mezi největší nepřátele South Parku v Čechách však kromě pana ředitele patří ještě magor Králová! ANO! RPSP pořád žije ... bohužel idioti se vždy našli a najdou. Přes prázdniny se ovšem na scéně objevilo hnutí

BOJZASOUTHPARK.AKTUALNE.CZ!
Boj za South Park
Je to odboj jak má být! Sdružují už 25 členů a jsou založení velmi anti-rpsp. Myslím že Hanka už se musí opravdu bát, protože vyvolat tolik negativních reakcí a ještě tak hrozně píchat do vosího hnízda (viz. poslední aktualizace RPSP) na to musí prostě jednou dojet :)). Městečko South Park proto doporučuje všem, kteří sdílí podobnou anti-rpsp náladu jejich stránky! Vaše reakce se též pěkně zrcadlí v diskusním fóru.

Kenny Fanouš

Máte tady pěknej obrázek od jedný Kennyho fanynky. Jestli máte něco zajímavýho, klidně posílejte svý příspěvky na mestecko@email.cz.
Přístě bude víc multimédii a snad i popis dalších dílů. Ještě k minulý anketě ... je zajímavý že tři čtvrtiny z vás (75%) si myslí že pan Garrison je teplej ... to ho teda moc rádi nemáte, vždyť on chudák je tááááááák citlivý a má hrozně rád borůvkový koblihy :))).


10. července 2000
Léto pokračuje a tak naše aktualizace jsou velmi nepravidelné, skončí to asi tak na dvou do měsíce, ale nezoufejte, v září jsme tady zas jak na koni s haldou novinek! :-)) Na HBO se pěkně rozjelo opakování III. série seriálu, kdo nemůže sledovat, snad mu napoví náš průvodce díly.

Jak má vypadat

Velká prázdninová soutěž
o videokazety South Park!
Na šest šťastlivců čeká 6 videokazet seriálu South park s díly z první série. Stačí jen správně složit skládačku a zařadit se do slosování! Soutěž probíhá do 15. srpna a vylosování proběhne do konce prázdnin. Doufám, že se vám forma hry bude líbit než nějaký vlezlý otázky.
Nůže ukažte svý nadání :-))

Sice se zpožděním, ale přece je tady červencový kalendář a taky další filmový parodie Gladiátor v podání Timmyho - novýho sqelýho parchante ze IV. série. Přibulo dalších 10 skřeků do zvukový sekce, teďka si to můžete stahat všechno i po kusech 1.4MB. V sekci Vecičky otevřeno zvláštní oddělení pro videa, který se tu v minulosti objevili. So Check It Out! :-)r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!