South Park, Colorado, USA

28. dubna 2001
Timmy!!!

Vychází nový K R T E K
Zpravodaj Polopatické Srandy La Resistance

(vydání ve formátů PDF, 122kB)

Oficiálně představena 5. série South Parku!!!

Uvidíme, co si na nás Trey&Matt zase vymyslí, Comedy Central uvede první epizodu dne 20. června 2001. O novinkách vás budeme informovat.

The Simpsons porazili South Park. Při udělování cen American Comedy Awards, vyhrál v kategorii "FUNNIEST ANIMATED TELEVISION SERIES" seriál Simpsonovi. Na druhém místě skončil South Park a na třetím Tatík Hill. Stránky ACA.

Super FLASH skeč na adrese http://www.unclefucka.com/!!! Má sice 600kB, ale stojí za vzhlédnutí, jedná se o parodii a la South Park - soudní spor Al Gora a George Bushe o prezidentské křeslo :))

V dnešní aktualizaci přinášíme díky Weyounovi zvuky s posledního dílu 4. série vysílaného HBO - The Tooth Fairy's Tats 2000! TIMMY RULEZ!!!
"Buď budete pracovat pro mě, nebo vám ustřihnu pinďoury!" (88kb) | "... mě se vagína ani nelíbí ..." (29kb) | Kennyho pinďour (19kb) | "... Kenny se vás nebojí!" (105kb) | TIMMMMMY!!! (15kb) | Timmyho křik (5kb) | "... to jsem já Zubejba, nakopu ti koule!" (127kb) | Zubejda neexistuje, proberte se! (95kb) | "... jste chudý a stejně ti ty zuby vypadnou Kenny!" (240kb)
Více kravinek najdeš v sekci ZVUKY.

Na závěr pro všechny co se učí španělsky :) - Terrance & Phillip - "Tio Cojones" (v originále "Uncle Fucka"). Soubor má 1,6 MB a obsahuje i píseň "La Mama De Kyle Es Una Puta" (v originále "Kyle's Mom's A Bitch"). Doporučuji všem (speciálně Čekovi :))

Musím urovnat poslední nepravdivé zpravy v poslední aktualizaci. Neprávem jsem osočil HBO ohledně znělky. Nová 3D znělka je v South Parku až od epizody 412.


17. března 2001
From time to time we just fuck up, sometimes quite a bit, sometimes even a bit more then that, and then, there are those times where we fuck up so much, that, well, it would be safe to call us fuck ups. Now is one of those times :] Toť na vysvětlenou dlouhé časové prodlevy aktualizace našich stránek!

Co je nového kolem South Parku? Na televizi běží úspěšně první série, čili v pondělí od 23:00 epizoda číslo 11 aneb NESERTE WENDY TESTABURGEROVOU! :) Na Slovensku TV Luna mezitím už vysílá konec 2. série.

ParkWARS! Před několika dny (15.3.2001) byla konečně zpřístupněna finální verze ParkWars!!! (viz. předchozí zprávy). Je to SP parodie v 3D na StarWars / Epizode I - The Phantom Menace. Původně projekt počítal s délkou filmu 64 minut, ale poté se do věci vložil George Lucas a vymínil si, že 64 minutová stopáž už není parodie, ale krádež. Takže nakonec z toho je 11 minutový sestřih těch nejdůležitejších scén (jednání, invaze, souboj s Darth Maulem :), celý klip je doprovázen hudbou od DVDA. Zvláštní poděkování autorů jde Trey & Mattovi, kteří celý projekt podporovali. Opravdu stojí za to!!! :). Klip má 30MB a stáhnout si ho můžete z www.parkwars.com, včetně plakátů a dalších informací o tomto projektu. Znalec Star Wars a South Parku jistě bude videem velmi potěšen, protože obsahu řadu vychytávek! Ještě stručné obsazení:

  Park Wars / Epizode I - The Little Menace
  Obi-Wan Kenobi - Stan Marsh
  Qui-Gon Gin - Kyle Broslofski
  Královna Amidala - Wendy Testaburger
  Darth Maul - paní Crabtreeová
  Luke Skywalker - Ike Broslofski
Jabba = Eric Cartman, Vojáci = Šílení Krocani, Hlavní rytíř Jedi - Chef, jak říkám, nejsem znalec Epizody I a proto další popis raději vynechám, abych nebyl nařčen z bludů. Ale kdyby mě chtěl někdo použit, rád se nechám :))

V Americe to vypádá na další ocenění pro South Park. Na výroční 15. udělování American Comedy Award, které se koná 25. dubna, byly v kategorii "FUNNIEST ANIMATED TELEVISION SERIES" nominovány seriály:
"King of the Hill"
"The Simpsons"
"South Park"
Osobně si myslím, že to má South Park skoro v kapse, protože King of the Hill neznám a podle toho co jsem našel na webu je to pěkná kravina a Simpsonovi jsou už v posledních letech v "agónii". Už to nejsou ty skvělý díly ze zlatých časů seriálu. (možná tohle potká South Park po deseti letech taky?! :) - původní článek

Březen 2001 Trochu se zpoždění je tu kalendář na Březen 2001. Doufejme, že Juz bude mít pořád dost inspirace na další měsíce :)

Vyhodnocení minulé ankety: "Jak se v německé verzi řekne pan Klobouk?" dopadlo pro 75% z vás, kteří hlasovali pro možnost "Herr Hut" neúspěchem. Správně se pan Klobouk nazývá: "Herr Zylinder!". Opravdu si z vás nedělám legraci :)) Nová otázka zní: "Kolik má Kenny McCormick sourozenců?"

Pro velký úspěch ZVUKŮ z minula, přidáváme několik peprných hlášek :-)). POZOR! Opravdu jen pro silné nátury (povídání o nekrofílii nemá každý rád :) Navíc nechutnosti o Antoniu Banderasovi :))

Opět South Park FLASH!
Rošambo Další ze seriálu FLASH skečů z první série se jmenuje. Dneska začínáme první kravinkou: Cartman a Pip si dávají rošambo!. Čili scénka z epizody 112. Po kliknutí na televizi vlevo se otevře nové okno, kde můžete sledovat celou scénku. Flash soubor je veliký asi 260kB, takže by to neměl být žádný problém i pro pomalé linky :) Vše je samozřejmě anglický originál z Comedy Central, takže na češtinu nemáte nárok :)). Do příště připravíme galerii FLASH, abychom mohli staré kousky někde vystavit. (pakliže link na TV nefunguje, zkuste tento)

původně jsem sem chtěl napsat 100x: "neplním domácí úkoly řádně a včas" ale trochu mě to přešlo :))
Jelikož intenzivně pracuji na jiném projektu a tím pádem mám o to méně času věnovat se South Parku (což mě upřímně mrzí), obracím se proto na všechny, kteří:
1) dočetli až sem ;]
2) čas od času mají čas udělat pěknou hovadinu
3) chtějí být opravdu slavnými Southparkology ;]
4) chtěli by spolupracovat na obsahu SouthPark.cz
Potom jsou velmi vítáni v našem týmu!!! Všichni co jste odpověděli na vše kladně,
určitě napište!


11. února 2001
Před rokem měl u nás premiéru film South Park: Peklo Na Zemi! A proto jestli si chcete obnovit pamět, jaké to bylo máme pro vás sekci SP: PEKLO NA ZEMI. Výherci 9.kola soutěže o tričko South Park jsou: Eva Bárová z Loun (dvojnik@email.cz) a Jan Vlášek z Českých Budějovic (jvlasek@mybox.cz). Výhercům gratulujeme a všichni ostatní se můžou těšit na další soutěže na stránkách Městečka South Park!

Čepice V pondělí se můžeme těšit na epizodu Smrt, která poběží na Nově od 23:10 hodin. Na stránkách www.3ko.cz si můžete pořídit super South Park čepice, jako vidíte tu napravo!

South Park FLASH!
Slon a Prase Rozhodli jsme se vám přinést to nejlepší z epizod první série ve formě FLASH skečů. Dneska začínáme první kravinkou: Milování prasete se slonem za zpěvu Eltona Johna. Čili vynikající scénku z epizody 105. Po kliknutí na televizi vlevo se otevře nové okno, kde můžete sledovat celou scénku. Flash soubor je veliký asi 400kB, takže by to neměl být žádný problém i pro pomalé linky :) Vše je samozřejmě anglický originál z Comedy Central, takže na češtinu nemáte nárok :)). Napište nám, jak se vám "flash" líbí na mestecko@email.cz. (pakliže link na TV nefunguje, zkuste tento)

btw. co se týče ankety o pana Klobouka - většina z vás nemá pravdu, hádejte jak se řekne pan Klobouk, když ne Hut :))


4. února 2001
"Tian-ah! Kenny bei guadiao!" tak zní v mandarinštině (druh čínštiny) věta "Panebože! Zabili Kennyho!" :)) Na malinkatém Taiwanu uvádí televizní stanice StarTV od Nového roku seriál South Park! V této zemi premiérově. South Park po měsíci vysílání zde slaví, jako v jiných zemích, obrovský úspěch a fanoušků seriálů přibývá po tisících. No prostě "Tian-ah! Kenny bei guadiao!" :)) (mimochodem stanici StarTV vlastní Rupert Murdoch :) - zdroj LATimes.com. A proto máme novou lingvistickou anketu, HLASUJTE! :)

Timmy ROCKS! Přinášíme popis 4. epizody - Velká teplá projižďka velkého teplého Ala :)) Nový díl uvádí TV Nova v pondělí 5.2.2001 od 23:05, jedná se o díl "Slon miluju svini", kde hlavním problémem bude genetický inženýrství, taktéž zvláštním hostem v pořadu bude Elton John. Pozorně sledujte Cartmanovo prase Fluffy (oblíbený Cartmanův mazlíček :)) Fluffy je totiž hlídací prase, jak se dozvíme v epizodě 407)

Přidáno 18 zvuků, většinou šilený dlouhý dialogy, monology atd ... :) Například "Hovor o karnevalových maskách" z epizody 107 - viz. níže :))

V Americe vyšlo další South Park CDčko (obrázek napravo). Jde o skupinu Lords Of Underworld spolu se zpěvákem Timmym. Kdo viděl epizodu 404, nebo alespoň Timmyho, tak mi dá za pravdu, že "Timmy rulez!" :)) Jde o směs žánrů punk-metal-gothic-death-rocku přerývané řvaním Timmyho :)) Víc informací se nám nepodařilo zjistit.

  Hovor o karnevalových maských (download - mp3)
  CARTMAN: "Ahoj!"
  STAN: "Cartmane, co to máš na sobě?"
  CARTMAN: "Jdu ze Adolfa Hitlera, sig hail ... sig hail."
  STAN: "A kdes to vzal?"
  CARTMAN: "Ušila to máma, dobrý ne?"
  KYLE: "Nooo, pěkně hnusný."
  CARTMAN: "A za co jdeš ty Stane? za teplouše?"
  STAN: "Ne, jsem střapatej Andy buřte!"
  CARTMAN: "Ááá, tak jó cheche ... vypadaš tak hezce .. cheche."
  KYLE: "Buzík!"
  STAN: "Já ti nakopu prdel!"
  CARTMAN: "Á hele, růžovej peugeot je nasranej, cheche."
  STAN: "A hele, Kenny neni mrtvej!"
  KYLE: "Zapomněl ses převlíct Kenny."
  STAN: "Jo, co je s tebou .. to vaši nemaj ani na kostým?"
  KYLE: "Jo, proč jste tak chudý Kenny?"
  CARTMAN: "Oni jsou tak chudý, že si včera brali druhou hypotéku na lepenkovou krabici"
  ... Kenny nereaguje ...
  CARTMAN: "Povídám, jste tak chudý, že máte hypotéku na krabici Kenny! Mlucím s tebou Kenny! Achtung!"


22. ledna 2001
Velký nedostatek času zapříčinil skoro měsíční odmlčení aktualizace, ale jsme ZPĚT! :) Na TV-Nova se už pěkně rozběhlo opakování starých epizod a tak můžete v pondělí 22.1. od 23:00 sledovat epizodu 103 - Volcano, těšte se na Masáka :) Opáčko první a druhý série bude trvat zhruba půl roku, rychlostí jeden díl týdně. Jestli jsem to dobře spočítal tak první epizodu III. série bude Nova dávat v premiéře až 13. srpna 2001! (mimochodem 13. srpna 1997 se poprvé vysílal South Park na Comedy Central - WOW shoda náhod!) K televizi ještě jedna poznámka, na Slovensku také běží opakování I.+II. série na TV-Luna každé úterý po 23 hodině.

Plakát!

Opět populární soutěž o TRIČKA!!!
ve spolupráci se serverem www.3KO.cz
pro naše čtenáře přinášíme už 9. kolo
soutěžního kvízu o trička South park!
Zůčastnit se může každý kdo odpoví na 10 otázek. Soutěž trvá od 22. ledna od 2. února. Losujeme dva výherce - každý vyhraje po jednom tričku podle vlastního výběru! Na serveru www.3ko.cz lze nově nalézt taky super plakáty South Park. Příklad můžete vidět napravo, velikost 80x100 cm.

Jak jsme informovali, v prosincovém čísle amerického časopisu Playboy vyšla fotka obnažené paní Cartmanové, fotografii přikládame (pozor! zákaz vstupu mladším 18 let :) Zpožděně přinášíme kalendář na plochu na Leden 2001! Nové stránky o South Parku vznikly na adrese southpark.wz.cz, mrkněte na to.r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!