South Park, Colorado, USA
Star trek v seriálu South Park (původní adresa, autor? ať se ozve)

Vraždění praporčíků v červené uniformě

Díky televizním stanicím HBO a NOVA dnes každý zná špičkový kreslený seriál Southpark, který je (dle mého osobního názoru) nejlepší ve svém oboru. Proto ani v tomto seriálu nesmí chybět narážka na Star trek. Tvůrci Southparku Trey Parker a Matt Stone evidentně znají Originální sérii ST (TOS) a povšimli si v ní až moc častého náhlého úmrtí bezvýznamných a bezejmených členů Kirkovi posádky nosících červenou uniformu.

Skvěle toto téma zpracovali v epizodě 207 "City on the edge of forever", kdy havaruje školní autobus s našimi hrdiny (Kyle, Stan, Eric, Kenny a další) na okraji propasti a hrozí jeho pád dolů. Uřvaná řidička autobusu jde po shlédnutí instruktážního videa jak postupovat v takovéto situaci pro pomoc a ještě předtím všechny varuje (dle instrukcí z videa), aby nechodily ven, protože venku je určitě strašná příšera která je sežere.

Zatímco se autobus houpá nad propastí a všichni marně čekají na návrat řidičky, jeden z chlapců oblečený do červené uniformy TOS se rozhodne, že bude jednat a přivede pomoc sám. I přes varovaní, že venku je příšera vystoupí z autobusu, ujde několik metrů, pak za ním náhle zachrastí křoví, vyběhne strašná příšera .... a sežere ho.


Poučení z této epizody: Nejste-li sebevrah, nikdy nenoste v TOS červenou uniformu! :-))r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!