South Park, Colorado, USA
South Parkovské duo svázalo Pythona - César G. Soriano, USA TODAY 7. prosince 1999 (překlad Stanley II)

Tvůrci South Parku Matt Stone a Trey Parker jsou hledáni pro únos.

V Sobotu BBC vysílala záběry na kterých Stone a Parker zadržují 82 let starou matku režiséra Terryho Gilliama, přivázanou k židli. Jako výkupné požadovali, aby se zavázal režírovat jednu epizodu seriálu Městečko South Park.

Gilliam na vydírání reagoval takto: "Mou matku si mohou nechat. Pro svou úchylnou zálibu v bondáži byla beztak odedávna ostudou rodiny."

Foto Vše byla samozřejmě sranda v rámci holdu který BBC skládala nedávno znovuobnovené komediální skupině při příležitosti třicátého výročí jejího vzniku. Parker a Stone jsou dávnými fandy Monty Pythonů. Gilliam, Pythonovský veterán, je režisérem filmů Brazílie, Strach a Hnus v Las Vegas a kultovní klasiky Monty Python a Svatý Grál. Ve vysílání BBC předcházelo zmíněné scéně krátké South Parkovské přepracování klasické Pythonovské scénky s mrtvým papouškem, kterého zde nahradil Kenny. Na závěr všechny rozšlápla obří noha, mezinárodní symbol Pythonovského drsného a inteligentního britského humoru. Parodie byla námětem dlouhodobého přítele a producenta Pythonů Martina Lewise.

O své roli v celé věci, matka Beatrice Gilliamová říká: "Na South Park jsem se koukla týden předtím než jsem se měla s Mattem a Treyem sejít. Po pěti minutách jsem to musela vypnout protože to ne mě bylo moc drsné. Ale na druhou stranu spoustu věci co točí Terry taky nemám ráda. Pořád ho žádám aby natočil něco, co by se mi líbilo, nějaky hezký, romantický film."

Originální článek: http://www.usatoday.com/life/enter/movies/movie026.htm
Video ukázkar o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!