South Park, Colorado, USA
South Park jako parodie na Star Wars, Mipix (www.cswu.cz)

Zaujalo vás už někdy, kolikrát South Park paroduje různý další filmy a seriály? Vůbec věci legendární až všední? Klidně Vás? Tohle je jenom srovnání se Star Wars! Některý závěry jsou pro neznalce možná nepochopitelný.

Epizoda 107: Pink Eye
Fotky ze seriálu Fotky ze seriálu V Southparku je zrovna Helloween a Kyle se převlékne jako Chewbacca. Myslí si, že jeho kostým je velmi originální, ale z toho ho vyvede příchod do školy, kde ve třídě zjistí, že za Chewbaccu jdou naprosto všichni. Bohužel český překladatel je ve svém oboru velmi nezkušený a tak místo Chewbacca jsme mohli slyšet, že jsou to převleky psů. A tak Ericova hláška na Kylea: "Proč se nevrátíš na Endor ty blbej pse." na kterou Kyle odpověděl: "Na Endoru psy nežijou." ztratila absolutně smysl.

Epizoda 212: Clubhouses
Fotky ze seriálu Kluci si chtějí na stromech postavit klubovny, aby si do nich mohli vodit holky a hrát s nimi Vadí, nevadí. Trošku se pohádají a staví zvlášt Kyle se Stanem a Eric s Kennym. Eric není žádný žabař a proto musí mít něco luxusního a velkolepého. V plánu můžeme vidět nejnovější verzi stromového obydlí Ewok village 2000.

Epizoda 214: Chefaid
Fotky ze seriálu Fotky ze seriálu Šéf je zažalován za porušení autorských práv na jednu písničku, kterou sice složil, ale hudební megakorporace je jiného názoru. Korporaci zastupuje Johny Cochrane (obhájce O. J. Simpsona) a použije při procesu mocnou Chewbačí obhajobu. Při závěrečné řeči rozbalí plakát na kterém je Chewbacca a začne mluvit: "Dámy a pánové. Toto je Chewbacca. Chewbacca pochází z planety Kashyyyk, ale Chewbacca žije na planetě Endor. Přemýšlejte o tom, to je přece nesmysl. Proč by tento osm stop vysoký tvor chtěl žít na Endoru mezi malými Ewoky? To je přece nesmysl. Zřejmě se teď ptáte sami sebe, jak to souvisí s tímto případem? Nijak. Dámy a pánové, s tímto případem to nijak nesouvisí, je to nesmyslné. Podívejte se, zastupuji gramofonovou společnost a mluvím tu o Chewbaccovi. Dává to smysl? Dámy a pánové, je to nesmysl. Nic tu nedává smysl. A tak si pamatujte, až budete na závěrečném zasedání poroty zvažovat konečný výrok, má to smysl? Ne. Dámy, pánové, porotci, je to jeden velký nesmysl. Jestli má Chewbacca žít na Endoru, zproste ho viny. Tím bych skončil."

Epizoda 311: Starvin Marvin in space
Fotky ze seriálu Fotky ze seriálu V jednom díle se objeví hrozně tlustá ženská, která vypadá jako Jabba Hutt. V tom samém díle byl ještě k vidění Kenny zmražený v Karbonitu (viz. zmražený Han Solo). V díle na to byl v South Parku Halloween a Kenny měl masku fakt skvělého robota (takový menší Mechwarrior :) a na konci dílu po něm vyletěly stíhačky, které mu svázaly nohy, takže robot spadl (způsob likvidace AT-AT na Hothu). Načež ho napadly stíhačky lasery a navíc se něj vrhly myši.

Epizoda 312: Korn's groovy pirate ghost mystery
Fotky ze seriálu Fotky ze seriálu V Southparku je opět Halloween a Kenny se převlékne za velkého robota (něco jako Mechwarrior nebo Walker). Na konci je vyhlášení nejlepších masek, kde první místo získá Wendy za osvědčenou masku Chewbaky (překladatel byl asi jiný, že z něj neuděl psa jako ten amatér předtím). Chudák Kenny nevyhraje nic a navíc zemře další starwarsovskou smrtí, kdy přilétne stíhačka, omotá mu provaz kolem nohou, podrazí ho a ve finále ještě s jednou rozstřílí.

Epizoda 315: Mr. Hankey's christmas classics
Fotky ze seriálu Logo objevující se v epizodě je ve stylu loga Star wars.

South Park - Bigger, longer & uncut
Fotky ze seriálu Fotky ze seriálu V tomto vynikajícím filmu řekne jeden člen "lidského štítu" šéfovy - "You say that people gonna die?", což je přesně to co říká Jar Jar v Epizodě I. Navíc se ke konci filmu Cartmanovi porouchá jeho implantát, který mu zabraňuje mluvit sprostě a ten pak může krásně střílet blesky jako Císař.r o z c e s t n í k
P O Č T E N Í Č K O
SP: PEKLO NA ZEMI
E P I Z O D Y
série: I, II, III, IV, V
L I D I Č K Y
V Ě C I Č K Y
obrázky, plakáty, kalendář 2001, fonty, CDčka, ikony, kurzory, prográmky & hry, šetřiče, themes
V T Í P K Y
Z V U K Y
O D K A Z Y
K V Í Z, P U Z Z L E
w
Líbí se ti stránky
Městečka South Park?
Dej si na stránky naši ikonku!
Nějvíce informaci o South Parku na českym Internetu!